Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BALANDŽIO 13 D. | Nekrologas.lt
Misteris Cee
1966 RUGPJŪČIO 17 D. - 2024 BALANDŽIO 10 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Misteris Cee (57), radijo didžėjus ir prodiuseris

Balandžio 10 d. mirė radijo didžėjus ir prodiuseris Misteris Cee. Apie jo mirtį pranešė radijo stotis „Hot97“, kuriai didžėjus atidavė daugelį savo gyvenimo metų. Vyras mirė sulaukęs 57 metų.

Mister Cee, buvo didžėjus ir radijo asmenybė, padėjęs atrasti du įtakingiausius reperius hiphopo istorijoje. Jam buvo išsakytos jautrios užuojautos iš tokių garsių žmonių kaip 50 Cent.

Didžėjus, žinomas tikruoju vardu Calvinas LeBrunas, gimė Brukline. Nuo 9-ojo dešimtmečio pradžios buvo ryškus Niujorko radijo laidų vedėjas, tačiau jis taip pat laikomas asmeniu, atradusiu Notorious B.I.G. Prieš Biggie Smallsui pasirašant sutartį su „Bad Boy Records“, C. LeBrunas, pravarde The Finisher, padėjo prodiusuoti ir įrašyti jo populiarų 1994 m. albumą „Ready to Die“.

„Kaip HOT 97 ir WBLS šeima, mes labai nuliūdome dėl mūsų mylimo Misterio Cee mirties, jis buvo ne tik didžėjus, jis buvo mūsų stočių ramstis, suteikęs džiaugsmo daugybei klausytojų savo legendiniais „Throwback“ vidurdienį ir „Friday Night Live“ rinkiniais. Misterio Cee įtaka siekė toli už eterio ribų, jis formavo Niujorko didžėjų kultūros struktūrą“, – teigė Hot97 radijo stotis.

::alfa::Mirė garsus didžėjus Misteris Cee