Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2018 RUGPJŪČIO 6 D. | Nekrologas.lt
Mindaugas Remeikis
2084 LIEPOS 28 D. - 2018 RUGPJŪČIO 6 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Mindaugas Remeikis (36 metų) dainininkas, „Mexicano“ grupės narys

2018 m. rugpjūčio 6 d. naktinės medžioklės metu rastas negyvas grupės „Mexicano“ narys Mindaugas Remeikis. Taip ir liko neaišku, ar vyras savo noru pasitraukė iš gyvenimo, ar žuvo dėl tragiško įvykio medžioklės metu.

Grupė „Mexicano“ savo veiklą pradėjo 2006 m. Ji daug dirbo įrašų studijoje, ruošėsi griausmingam atėjimui į sceną. Grupės gimtadieniu yra laikoma liepos 28 d. Ši diena buvo ir pagrindinio grupės atlikėjo – Mindaugo Remeikio gimimo diena.

M. Remeikis buvo ne tiktai vokalistas, bet ir žmogus-orkestras, grojęs įvairiais instrumentais, jis taip pat kūrė dainas.

Remeikių šeimoje jau ir anksčiau yra buvę itin skaudžių nelaimių. 2008 m. Avarijoje žuvo atlikėjo brolis, praeityje žinomos grupės „Tipo grupė“ narys Egidijus Remeikis. Egidijui ir Mindaugui teko palaidoti savo mamą. Iš Remeikių šeimos gyvi beliko tik tėvas ir jauniausias brolis.

Marijampolėje gimęs M. Remeikis amžinojo poilsio atgulė Molėtų rajono, Balninkų miestelio, kur prabėgo vaikystė ir paauglystė, kapinaitėse. Čia gyveno jo močiutė. Balninkai buvo tapę Mindaugo antraisiais namais. Vieną sukurtų savo dainų M. Remeikis buvo paskyręs Balninkams, ji tapo šio miestelio himnu.