Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 10 D. | Nekrologas.lt
Michaelas Mosley
1957 KOVO 22 D. - 2024 BIRŽELIO 5 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Michaelas Mosley (67), garsus britų TV laidų vedėjas, garsenybių dietologas.

Birželio 5 d. mirė žinomas britų televizijos laidų vedėjas, garsenybių dietologas Michaelas Mosley. Jo žmona patvirtino žinią, kad jos vyras po keturias dienas trukusių paieškų buvo rastas negyvas Graikijos Symi saloje.

67 metų M. Mosley dingo trečiadienį, išėjęs pasivaikščioti po salą.

Graikijos policijos atstovė spaudai Konstantia Dimoglidou BBC sakė, kad pradinis pomirtinis tyrimas parodė, kad ant jo kūno nerasta jokių sužalojimų, dėl kurių jis galėjo mirti. Yra užsakyti papildomi toksikologijos ir histologijos tyrimai.

Trečiadienį 13.30 val. vietos laiku M. Mosley išėjo pėsčiomis iš šv. Nikolo paplūdimio į Symi uostamiestį, kur buvo apsistojęs su draugais, ir nuėjo šiek tiek daugiau nei tris kilometrus pėsčiomis.

Vaizdo kamerų užfiksuotuose vaizdo įrašuose, darytuose praėjus maždaug 20 minučių po to, kai jis buvo pastebėtas paskutinį kartą, matyti, kad M. Mosley buvo prie restorano netoliese esančiame Pedi mieste. Jis nuo kaitrios saulės saugojosi skėčiu.

BBC buvo pranešta, kad vaizdo kamerų įraše matyti, kaip M. Mosley dingsta iš akiračio, kuomet jis leidosi nuo kalvos šlaito netoli tos vietos, kur vėliau buvo rastas jo kūnas.

Jo žmona apie dingimą pranešė 19.30 val. vietos laiku, kai jis negrįžo į namus, kuriuose pora buvo apsistojusi su draugais ir kuriuose jis buvo palikęs telefoną. Vyro kūnas rastas sekmadienį.

Dr. Clare Bailey sakė, kad vienintelė paguoda jai ir keturiems jų vaikams yra tai, kad jis beveik pasiekė savo žygio tikslą.

„Guodžiamės tuo, kad jis beveik pasiekė savo tikslą. Jis drąsiai ėjo, tačiau pasirinko netinkamą maršrutą ir nukrito ten, kur jo negalėjo lengvai pastebėti gausi paieškų komanda“, – teigė žmona.

Jo žmona pareiškime teigė: „Tai, kad praradau Michaelą, savo nuostabų, linksmą, malonų ir genialų vyrą, yra siaubinga. Mes kūrėme neįtikėtinai laimingą gyvenimą kartu. Labai mylėjome vienas kitą ir buvome tokie laimingi kartu.“

Dr. C. Bailey, kuri su M. Mosley susipažino medicinos studijų metu, sakė, kad „nepaprastai didžiuojasi“ jų vaikais, stiprybe ir sulauktu palaikymu.

„Mane ir mano šeimą labai paguodė žmonių iš viso pasaulio pasiųsta meilė. Akivaizdu, kad Michaelas daugeliui jūsų reiškė labai daug“, – sakė ji.

Buvęs Darbo partijos lyderio pavaduotojas lordas Tomas Watsonas buvo tarp tų, kurie pirmadienį pagerbė daktarą M. Mosley.

„Jis tikrai pakeitė mano gyvenimą. Jis man suteikė mintį, kad nesu palūžęs“, – „BBC Radio 4“ laidai „Today“ sakė T. Watsonas, kuris 2018-aisiais sakė, kad dietomis ir mankštindamasis „sustabdė“ 2 tipo diabetą.

Laidų vedėjas buvo protarpinių badavimo dietų, įskaitant dietą „5:2“ ir „The Fast 800“, šalininkas.

Holivudo aktorė Jennifer Aniston, dainininkės Beyonce ir Jenifer Lopez bei aktorė Gwyneth Paltrow – tai tik kelios garsios pavardės tų, kurios viešai papasakojo, kad su M. Mosley dieta ne tik atsikratė nepageidaujamų kilogramų, bet ir jas kankinusių negalavimų.

M. Mosley studijavo mediciną Londone ir įgijo gydytojo kvalifikaciją, o pastaruosius du dešimtmečius dirbo laidų vedėju, dokumentinių filmų kūrėju, žurnalistu ir rašytoju.

Jis buvo žinomas tokių televizijos laidų kaip „Trust Me, I'm a Doctor“ ir „BBC Radio 4“ tinklalaidės „Just One Thing“ vedėjas. Jis taip pat rašė komentarus „Daily Mail“.

Beveik prieš dešimtmetį jis dalyvavo laidoje „Nuo...iki...“.

::alfa::Garsų britų garsenybių dietologą užklupo netikėta mirtis: kūną rado Graikijos saloje