Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 KOVO 21 D. | Nekrologas.lt
Michaelas Emmetas Walshas
1935 KOVO 22 D. - 2024 KOVO 19 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Michaelas Emmettas Walshas (88), filmų „Bėgantis skustuvo ašmenimis“, „Mano geriausio draugo vestuvės“ žvaigždė.

Eidamas 88-uosius metus mirė amerikiečių aktorius Michaelas Emmettas Walshas, geriausiai žinomas iš filmo „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ (angl. „Blade Runner“). Apie tai pranešė „The Washington Post“, remdamasis žvaigždės agentu Sandy Josephu.

Aktorius mirė ligoninėje Sent Albanso mieste, Vermonte, sustojus širdžiai, likus kelioms dienoms iki 89-ojo gimtadienio.

M. E. Walshas gimė 1935 m. kovo 22 d. Ogdensburge, Niujorke, užaugo prie Vermonto kaime. Jis pradėjo savo karjerą televizijos serialuose septintojo dešimtmečio pabaigoje, atlikdamas vaidmenis tokiuose filmuose kaip „Pabėgimas iš beždžionių planetos“ (angl. „Escape from the Planet of the Apes“) ir „Little Big Man“.

M. E. Walsho sąrašuose – daugiau nei 200 vaidmenų kine ir televizijoje. Jis buvo vienas geidžiamiausių antro plano aktorių Holivude. Ryškiausias jo vaidmuo buvo policijos kapitonas Bryantas mokslinės fantastikos filme filmo „Bėgantis skustuvo ašmenimis“, kurį režisavo Ridley Scottas. Šis filmas lietuviškai dar vadinamas „Likvidatoriumi“.

Jis taip pat vaidino privatų detektyvą filme pirmame brolių Coenų filme „Paprastas kraujas“ (angl. „Blond Simple“) (1984 m.) ir pelnė „Independent Spirit“ apdovanojimą už geriausią vyro vaidmenį.

Kiti jo vaidmenys buvo korumpuotas šerifas 1986 m. siaubo filme „Kramtukai“ (angl. „Critters“) ir nedidelis apsauginio vaidmuo filme „Peiliai“ (angl. „Knives Out“). Jis taip pat suvaidino Dermoto Mulroney tėtį filme „Mano geriausio draugo vestuvės“ (angl. „My Best Friend’s Wedding“).

::alfa::Mirė Holivudo legenda – filmo „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ žvaigždė