Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2023 SPALIO 31 D. | Nekrologas.lt
Matthew Perry
1969 RUGPJŪČIO 19 D. - 2023 SPALIO 29 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Matthew Perry (54 metų) aktorius, serialo „Draugai“ žvaigždė

2023 m. spalio 29 d. mirė JAV komediniame seriale „Draugai“ išgarsėjęs aktorius Matthew Perry. Jam buvo 54-eri.

Aktorių jo asistentas rado sūkurinėje vonioje panirusį po vandeniu ir bandė iškelti jo galvą, kad šis gautų bent kažkiek oro, atskleidė pirmieji įvykio vietoje pasirodę asmenys. Tačiau kol Los Andželo ugniagesių departamento gelbėtojai atvyko į serialo „Draugai“ žvaigždės namus Pacific Palisades rajone ir iškėlė jį iš sūkurinės vonios, jis jau buvo miręs, rašo dailymail.co.uk.

Aktorius, kurį išgarsino Čandlerio Bingo vaidmuo seriale „Draugai“, buvo atvirai kalbėjęs apie savo kovą su opiatais ir alkoholizmu, tačiau per pastaruosius interviu tvirtino, kad išmoko gyventi blaiviai. Teigiama, kad apžiūrėjus namus, buvo rasta antidepresantų ir vaistų nuo nerimo, tačiau jokių nelegalių medžiagų pėdsakų namuose nebuvo.

Pranešama, kad anksčiau dieną jis dvi valandas žaidė piklbolą – sporto šaką, panašią į tenisą, bet žaidžiamą mažesnėje aikštelėje – o po to išsiuntė savo asistentą su reikalais. Kai jis grįžo, Perry buvo rastas nereaguojantis savo sūkurinėje vonioje.

M. Perry geriausiai žinomas dėl savo simpatiško ir sarkastiško personažo Chandle’rio Bingo JAV 1994–2004 m. seriale „Draugai“. Serialą kūrusi „Warner Bros. Television Group“ penkis kartus „Emmy“ nominuotą aktorių pavadino „komedijos genijumi“.