Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2023 LAPKRIČIO 14 D. | Nekrologas.lt
Maryanne Trump Barry
1937 BALANDŽIO 5 D. - 2023 LAPKRIČIO 13 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Maryanne Trump Barry (86 metų) federalinė teisėja, Donaldo Trumpo sesuo

Buvusio prezidento Donaldo Trumpo sesuo, į pensiją išėjusi federalinė teisėja Maryanne Trump Barry pirmadienį buvo rasta negyva savo bute Manhatane. Jai buvo 86 metai.

M. Barry kūnas buvo aptiktas apie 4 val. ryto, pranešė „ABC News“ šaltiniai. Susižalojimo ar smurto požymių ant kūno nepastebėta, tačiau mirties priežastis kol kas nepaskelbta.

M. Barry buvo JAV 3-iosios apygardos apeliacinio teismo vyresnioji teisėja, kol 2019 m. išėjo į pensiją, kilus klausimams dėl įtariamo Trumpų šeimos patriarcho Fredo Trumpo vyresniojo ir jos brolio sukčiavimo mokant mokesčius bei sudarant finansinius sandorius.

1983 m. tuometinis prezidentas Ronaldas Reiganas ją paskyrė į Naujojo Džersio federalinį teismą, o 1999 m. prezidentas Billas Clintonas – į Apeliacinį teismą.

Tyrimas dėl galimų M. Barry ir Trumpų šeimos nusižengimų buvo baigtas be išvadų, kai D. Barry 2019 m. vasario mėnesį išėjo į pensiją. Po to, kai jos brolis 2016-aisiais laimėjo prezidento rinkimus, ji buvo išėjusi į išankstinę (pusinę) pensiją.

77 metų D. Trumpas jau neteko trijų iš keturių savo brolių ir seserų, o vienintelė likusi gyva yra 81 metų atsiskyrėlė Elizabeth Trump Grau. Fredas Trumpas jaunesnysis mirė nuo širdies smūgio 1981 m. rugsėjį, būdamas vos 42 metų. Robertas Trumpas, jauniausias iš penkių brolių ir seserų, mirė 2020-aisiais, sulaukęs 71 metų.

2022 m. mirė ir D. Trumpo pirmoji žmona Ivana, trijų jo suaugusių vaikų motina.