Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 LIEPOS 2 D. | Nekrologas.lt
Lizzy Musi
1991 - 2024 BIRŽELIO 27 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Lizzy Musi (33), profesionali lenktynininkė, serialo „Gatvių lenktynės“ žvaigždė.

Birželio 27 d., būdama 33 metų, nuo krūties vėžio mirė profesionali lenktynininkė ir serialo „Gatvių lenktynės: trasų karaliai“ (angl. „Street Outlaws: No Prep Kings“) žvaigždė.

Augdama L. Musi buvo apsupta variklių ir lenktynių. Jos tėvas Patas Musi buvo lenktynininkas ir „Pat Musi Racing Engines“ įkūrėjas. Mergina pasekė jo pėdomis. L. Musi buvo jaunesnioji dragsterių lenktynininkė ir 2014 m. debiutavo „Pro Nitrous“. Tą liepą ji tapo pirmąja moterimi, įveikusia 200 mylių per valandą greitį aštuntos mylios lenktynėse, o po pergalės JAV „Drags“ varžybose Virdžinijos automobilių sporto parke ji tapo pirmąja moterimi, kuri laimėjo profesionalių lenktynininkų asociacijos renginį.

Apskritai ji tais metais laimėjo trečiąją vietą ir pelnė PDRA „Metų naujoko“ prizą.

L. Musi pradėjo garsinti savo vardą „Discovery Channel“ realybės seriale „Gatvių lenktynės“, kur lenktyniavo su savo mėgstamiausiu automobiliu „Bonnie“, taip pat su „Bonnie 2.0“ bei Roberto Hayeso 1969 m. lenktyniniu automobiliu „Chevy Camaro“.

Ji buvo pirmoji vairuotoja moteris, laimėjusi „No Prep Kings“ turnyrą, ir pirmoji pilotė, laimėjusi tris pergales iš eilės.

Be laiko, praleisto realybės šou ir trasoje, L. Musi buvo Mooresvillio mieste, Šiaurės Karolinoje įkurtos įmonės „Musi Racing“ , direktorė.

2023 m. balandį jai buvo diagnozuotas 4 stadijos krūties vėžys. Apie kovą su liga moteris nemažai rašė socialiniuose tinkluose. Liga aptikta pavėluotai: ji jau buvo persikėlusi į limfmazgius ir kepenis.

::alfa::Netikėtai užklupusi liga nusinešė profesionalios lenktynininkės, serialo „Gatvių lenktynės“ žvaigždės gyvybę