Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2023 SAUSIO 12 D. | Nekrologas.lt
Lisa Marie Presley
1968 VASARIO 1 D. - 2023 SAUSIO 12 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Lisa Marie Presley (54 metų) vienintelė rokenrolo legendos Elvio Presley dukra

Eidama 55-uosius metus 2023 m. sausio 12 d. mirė vienintelė rokenrolo legendos Elvio Presley dukra Lisa Marie Presley. Ji mirė dėl komplikacijų, susijusių su ankstesne svorio metimo operacija, rašoma CNN.

Anot leidinio TMZ, L. M. Presley jos namuose netoli Los Andželo be gyvybės ženklų aptiko jos tvarkytoja.

L. M. Presley skrodimo ataskaitoje pateikta oficiali teismo medicinos eksperto pavaduotojo daktaro Juano M. Carrillo nuomonė, kurioje teigiama, kad plonosios žarnos nepraeinamumą sukėlė randinis audinys arba sąaugos, atsiradusios po bariatrinės (svorio mažinimo) operacijos prieš daugelį metų.

Lisa Marie buvo vienintelė E. Presley duktė. Anksčiau ji kontroliavo bendrovę „Elvis Presley Enterprises“, bet 2005-aisiais pardavė didžiąją dalį įmonės akcijų privataus kapitalo kompanijai.

Jos rankose liko vila „Graceland“ Memfyje, Tenesio valstijoje, buvusi jos tėvo rezidencija, kurioje jis buvo rastas be sąmonės 1977-ųjų rugpjūtį.

Jis buvo nugabentas į ligoninę, tačiau ten konstatuota, kad dainininkas mirė nuo širdies smūgio.

Toksikologų išvadose nustatyta, kad jo organizme buvo didelis kiekis receptinių vaistų.

L. M. Presley yra išleidusi tris albumus ir buvo aktorės Riley Keough, vaidinusios filme „Pašėlęs Maksas: įniršio kelias“ (Mad Max: Fury Road), motina.

Be D. Keough, su kuriuo išsiskyrė 1994-aisiais, ji buvo ištekėjusi už Holivudo žvaigždės Nicolo Cage'o, dainininko Michaelo Jacksono ir aktoriaus ir kompozitoriaus Michaelo Lockwoodo.

L. M. Presley iš viso turėjo keturis vaikus, tačiau vieno jų prieš kelerius metus neteko. Medikų duomenimis, iš gyvenimo jis pasitraukė savo noru.