Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 KOVO 10 D. | Etaplius.lt
Leonida Lukaitė
1970 BIRŽELIO 30 D. - 2024 KOVO 9 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Leonida Lukaitė (53) Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos matematikos mokytoja

Kovo 9 d. po sunkios ir klastingos ligos mirė Šiaulių rajono pedagogė Leonida Lukaitė. Tokią informaciją išplatino Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija.

„Amžinybėn iškeliavo daugelio Šiaulių rajono pedagogų pažinota nuostabi kolegė, atsakinga ir pareiginga matematikos mokytoja Leonida Lukaitė (daugelio vadinta tiesiog Nida). Nors nutolo jos žingsnių aidas, nutilo balsas, laikas nepajėgs iš atminties ištrinti jos veido bruožų, moteriškos elegancijos, nuoširdžių pokalbių, reikšmingų darbų – ji paliko ryškius pėdsakus gimtojo miesto žemėje – rašoma gimnazijos socialiniuose tinkluose.

– Skaudžią netekties valandą nuoširdžiai užjaučiame velionės šeimą – mylimą mamą Sigitą Lukienę, gyvenimo draugą Vidą, brolį Eugenijų su šeima ir kitus giminaičius, artimuosius, draugus ir visus, kurie ją pažinojo.“

L. Lukaitė gimė 1970 m. birželio 30 d. Kuršėnuose, mieste, kuriame ir praleido beveik visą savo gyvenimą.

Čia ji augo ir brendo kaip asmenybė, čia dirbo mėgstamą pedagoginį darbą.

1988 m. baigusi Šiaulių r. Kuršėnų 3-iąją vidurinę mokyklą, tais pačiais metais įstojo į Šiaulių pedagoginį institutą fizikos ir matematikos fakultete studijuoti matematikos ir informatikos.

1993 m. sėkmingai baigė studijas ir įgijo matematikos, informatikos ir skaičiavimo technikos mokytojos kvalifikaciją. 1993 m. ji pradėjo dirbti matematikos mokytoja Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių vidurinėje mokykloje, kurią pati baigė.

Be tiesioginio matematikos mokytojos darbo, ji buvo pagrindinių renginių režisierė ir organizatorė, talentinga ir labai kūrybiška, gebėjusi burti aplink save tiek kolegas, tiek mokinius. kartą skatinta už kruopštų, atsakingą ir rezultatyvų darbą padėkomis, premijomis.

Nuo 2014 m. pradėjo dirbti Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje. Čia ji taip pat prisidėjo prie renginių organizavimo mokytojams ir mokiniams, buvo puiki klasės vadovė, abiejose mokyklose išleidusi ne vieną auklėtinių laidą.

L. Lukaitė nuolat mokėsi, siekė profesijos aukštumų, buvo įgijusi mokytojos metodininkės kvalifikaciją, ne artą skatinta už kruopštų, atsakingą ir rezultatyvų darbą padėkomis, premijomis.

Nuo 2004 m. ji aktyviai dalyvavo Šiaulių rajono Kultūros centro suaugusiųjų teatro „Mozaika“ veikloje. Taigi gimtinėje ji paliko ryškius savo pėdsakus.

„Miela Nida, tegul Tavo siela randa amžiną ramybę ir atilsį“, – užuojautos žodžius taria gimnazijos bendruomenė.

::alfa::Po sunkios ligos mirė Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos pedagogė