Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2023 GRUODŽIO 27 D. | Nekrologas.lt
Lee Sun-kyun
1975 KOVO 2 D. - 2023 GRUODŽIO 27 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Lee Sun-kyun (48 metų) aktorius, žinomas dėl vaidmens „Oskarą“ pelniusiame filme „Parazitas“

Pietų Korėjos aktorius Lee Sun-kyun, geriausiai , trečiadienį buvo rastas negyvas, gali būti, kad dėl savižudybės, pranešė naujienų agentūra „Yonhap“.

Aktorius buvo rastas automobilyje prie parko Seulo centre, pranešė „Yonhap“, remdamasi policijos informacija.

48 metų Lee jau anksčiau buvo patekęs į policijos akiratį dėl marihuanos ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo. Po kilusio skandalo aktorius, kadaise garsėjęs savo sveikuolišku įvaizdžiu, pasak vietos naujienų portalų, buvo pašalintas iš televizijos ir komercinių projektų.

Pietų Korėjoje galioja itin griežti įstatymai dėl narkotikų, todėl net korėjiečiai, kurie užsienyje legaliai vartoja, pavyzdžiui, marihuaną, grįžę į savo šalį rizikuoja būti persekiojami. Baigęs prestižinį Pietų Korėjos nacionalinį menų universitetą, Lee debiutavo kaip aktorius 2001 m. televizijos komedijoje „Meilužiai“. Vėliau jis pelnė pripažinimą už įvairius vaidmenis, įskaitant charizmatiško virėjo ir kruopštaus architektūros inžinieriaus, sužinojusio, kad jį apgaudinėja žmona, vaidmenis.

Pasaulyje jis geriausiai žinomas dėl turtingos ir paviršutiniškos šeimos galvos vaidmens režisieriaus Bong Joon-ho 2019 m. „Oskarą“ pelniusiame filme „Parazitas“.

Paskutinis jo darbas, šiemet sukurtas siaubo filmas „Miegas“ („Sleep“), kuriame jis suvaidino vyrą, kurio lunatizmas ilgainiui sukelia siaubingas aplinkybes, buvo gerai įvertintas kritikų ir įtrauktas į Kanų festivalio „Kritikų savaitės“ programą. Vyro ir tėvo neteko Lee šeima – žmona aktorė Jeon Hye-jin ir du sūnūs.