Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BALANDŽIO 17 D. | Nekrologas.lt
Kyle Marisa Roth
1987 - 2024 BALANDŽIO 15 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Kyle Marisa Roth (36), populiari ir prieštaringai vertinama „TikTok“ turinio kūrėja.

Mirė Kyle Marisa Roth, populiari per „TikTok“ leidžiamo turinio kūrėja, garsėjusi gandų apie įžymybes narstymu ir neretai sulaukdavusi prieštaringų vertinimų. Jai buvo 36 metai. Apie šią mirtį žiniasklaidai pranešė šeimos nariai.

Balandžio 15 d. 36 metų K. M. Roth artimieji į socialinius tinklus įkėlė ne vieną liūdesiu dvelkiančią žinutę.

„Mirė mano duktė Kyle. Jinai prisilietė prie kai kurių iš jūsų gyvenimo savo pačios pašėlusiu gyvenimu kitame socialiniame tinkle“, – parašė tiktokerės motina Jacquie Cohen Roth platformoje „LinkedIn“.

K. M. Roth motina pripažino, kad jos duktė pašėlusiai gyveno ir mylėjo.

Šeima neatskleidė nei mirties datos, nei priežasties. Tik mirusiosios sesuo Lindsay Roth „Instagram“ paviešintoje žinutėje nurodė, kad „TikTok“ auditorijai pažįstama moteris mirė praėjusią savaitę ir šeima kol kas nežino, kaip iš tiesų šitai atsitiko.

„Mes, šeimos nariai, dar mąstome ir sprendžiame, kaip tinkamai paminėti ir pagerbti jos gyvenimą. Žinau, kad daugeliui darė įspūdį jos humoras, sumanumas, grožis, entuziazmas nagrinėjant paskalas, energija ir kt. Ji iš tiesų turėjo begalę gebėjimų. Nuoširdžiai liūdna, kad tenka pranešti apie šią netektį“, – parašė Lindsay šalia jau velionės sesers nuotraukos.

K. M. Roth buvo gerai žinoma dėl savo posakio: „Nori daugiau? Aš tau duosiu daugiau.“

Tiktokerė savo platformoje surinko 200 000 sekėjų, kur kelis kartus per savaitę skelbdavo apie skandalus, nusikaltimus ir kitus, jai rūpimus dalykus, buvo sutelkusi 200 tūkst. sekėjų.

K. M. Roth „TikTok“ paskyra buvo užtvindyta sekėjų komentarų. Nuo tada, kai pasirodė žinia apie jos mirtį, paskyra buvo užtvindyta užuojautomis ir meilės žinutėmis.

Filme „Neapdoroti deimantai“ (angl. „Uncut Gems“) vaidinusi aktorė Julia Fox taip komentavo įrašą: „Niekada nesutikau Kyle realiame gyvenime, bet tikrai jaučiau, kad ją pažįstu. Esu tokia sugniuždyta ir verkiu nuo tada, kai naujiena buvo paskelbta „TikTok“. Ji buvo saulės spindulys, ir aš jos labai pasiilgsiu.“

::alfa::Neaiškiomis aplinkybėmis mirė skandalingoji tiktokerė