Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2020 SAUSIO 26 D. | Nekrologas.lt
Kobe Bryantas
1978 RUGPJŪČIO 23 D. - 2020 SAUSIO 26 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Kobe Bryantas (41 metų) krepšininkas, NBA žvaigždė, Los Andželo „Lakers“ bei Toronto „Raptors“ žaidėjas

Prie Los Andželo sudužus sraigtasparniui žuvo NBA žvaigždė Kobe Bryantas, jo 13-metė dukra bei dar 7 žmonės. Ši 2020 m. sausio 23 d. nutikusi nelaimė sukrėtė visą pasaulį. Žmonės galėjo tikėtis atsiversti ne vienos garbaus amžiaus garsenybės nekrologą, bet tik ne krepšinio legendos, kuriai dabar visada bus 41-eri.

Kobe Bryantas – vienas garsiausių visų laikų krepšininkų, buvęs NBA žaidėjas, karjerą pradėjęs 1996-aisiais ir iki pat 2006-ųjų rungtyniavęs Los Andželo „Lakers“ klube, gynėjo pozicijoje.

Devyni žmonės nepasiekė kelionės tikslo – „Mamba“ sporto akademijos, kur garsiojo sportininko dukra lankė krepšinio treniruotes. Būtent ten asmeniniu sraigtasparniu „Sikorsky S–76“ ir skrido krepšininkas su kitais žmonėmis. Dėl stipraus rūko sraigtasparnis rėžėsi į uolą Los Andželo priemiestyje.

Dalaso „Mavericks“ krepšinio klubas paskelbė, kad niekas iš žaidėjų nebevilkės marškinėlių su 24-uoju – Kobe numeriu. Los Andželo „Lakers“ dar prieš trejus metus tokią pagarbą atidavė buvusiam krepšininkui, rungtyniavusiam šioje komandoje visą savo karjerą nuo 1996 iki 2016 m. Bilietai į paskutines jo rungtynes tais metais kainavo per tūkstantį dolerių.

Vienas geriausių visų laikų krepšininkų du kartus tapo olimpiniu čempionu, du sezonus buvo rezultatyviausias NBA krepšininkas, jam priklauso ir antras rezultatyviausias individualus pasirodymas NBA istorijoje: 2006 m. rungtynėse su Toronto „Raptors“ jis pelnė 81 tašką.

Kobė garsėjo legendiniu darbštumu: septintą ryto jis jau būdavo baigęs vieną treniruotę ir pasirengęs kitai. Kol neįmesdavo 400 taškų nesiliaudavo sportuoti. Apsėstas krepšinio jis treniruodavosi net su įsivaizduojamu kamuolių, – ir net rungtynių dienomis, ir net traumuotas.