Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 17 D. | Nekrologas.lt
Kevinas Brophy
1953 LAPKRIČIO 1 D. - 2024 GEGUŽĖS 11 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Kevinas Brophy (70), filmų „Lucanas“ ir „Pragaro naktis“ žvaigždė.

Eidamas 71 metus gegužės 11 d. mirė amerikiečių aktorius, serialų „Lucanas“ (angl. „Lucan“) ir „Pragaro naktis“ (angl. „Hell Night“) žvaigždė Kevinas Brophy. Aktoriui prieš 10 metų buvo diagnozuotas ketvirtos stadijos vėžys, praneša THR, remdamasi mirusiojo šeima.

K. Brophy gimė Solt Leik Sityje. Kai jam buvo 9 metai, jis su šeima persikėlė į San Fernando slėnį. Būsimasis aktorius lankė Kalifornijos menų mokyklą, jo kolegos buvo Edas Harrisas, Davidas Hasselhoffas ir Paulas Reubensas.

Kai K. Brophy vaidino koledžo spektaklyje apie Jesse'ą Jamesą, Williamo Morriso agentas pamatė jo nuotrauką laikraštyje „Los Angeles Times“ ir pasirašė su juo sutartį.

Po metų, važiuodamas į „Lucano“ atranką, pakeliui rėžėsi į vyrą, vairavusį mersedesą ir jo atsiprašė.

Studijoje atvykęs į pirmą pokalbį dėl vaidmens „Lucano“ filme priešais išvydo MGM vadovą Barry Loweną, tą patį vyrą, su kuriuo susidūrė kelyje. B. Lowenas jam pasakė, kad mano, kad jis puikiai tinka šiam vaidmeniui, ir pridūrė: „Argi nesidžiaugi, kad manęs neaplenkei?“

Vaidmuo „Lucane“ buvo pirmasis profesionalus šio aktoriaus darbas. K. Brophy vaidino 20-ies metų vyrą, kuris pirmąjį savo gyvenimo dešimtmetį praleido su vilkais Minesotos miškuose ir tik vėliau buvo įtrauktas į visuomenę.

Jo charakteris pasižymėjo vilkiškomis supergaliomis, tokiomis kaip jėga, judrumas ir sustiprėjusi uoslė bei klausa, o pykstant jo akys švytėjo gintaro spalva.

Gavęs šį vaidmenį, K. Brophy klausė savęs: „Ką veikia vilkų užaugintas berniukas?

Padariau išvadą, kad viską, ką jis darys, jis darys pirmą kartą... Jis eis į koledžą, mokysis valgyti... Jis bus tarsi gyvenimo studentas“, – gruodį duodamas interviu „Happy Horror Time“ tinklalaidei prisiminė jis.

Tačiau serialas netruko ilgai: buvo sukurta tik 12 serijų.

Filme „Pragaro naktis“ (1981), kurį režisavo Tomas DeSimonas, K. Brophy vaidino Alpha Sigma Rho prezidentą Peterį Bennettą.

K. Brophy taip pat vaidino blogiukus Jocco Halsey filmuose „The Hardy Boys“, „Nancy Drew Mysteries“ 1978 m.; pasirodė „M*A*S*H“, „The Love Boat“, „Trapper John“, „Matt Houston“, „Growing Pains“, „Star Trek: Deep Space Nine“ ir „JAG“ epizoduose bei tokiuose pastatymuose kaip „The Long Riders“ (1980) ir „GoodFellas“ (1990).

Kai pristigdavo vaidmenų, aktorius 26 metus, pradedant 1983-iaisiais, dirbo viešbučio „Bel-Air“ automobilių parkavimo paslaugų teikėju. Jis pasakojo kartą susidūręs su Quentinu Tarantino, kuris jam pasakė, kad žavisi jo ilgu monologu filme „Pragaro naktis“.

::alfa::Mirė filmų „Lucanas“ ir „Pragaro naktis“ žvaigždė