Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 VASARIO 23 D. | Nekrologas.lt
Kentas Meltonas
1955 - 2024 VASARIO 22 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Kentas Meltonas (68 metų) filmų „Aladinas“, „Liūtas karalius“, „Koralaina“ animacijos skulptorius

„The Hollywood Reporter“ pranešė, kad vasario 22 d. savo namuose Stoun apygardoje, Misūrio valstijoje mirė animacijos skulptorius, sukūręs maketus iš molio tokios aukšto lygio filmams kaip „Aladinas“, „Liūtas karalius“, „Mulan“, „Koralaina“ (Coraline) ir „Neįtikėtini žmonės“ (The Incredibles) Kentas Meltonas. Jam buvo 68 metai.

Springfilde gimęs K. Meltonas specializavosi menuose, kuriuos praktikuoja nedaug Holivudo menininkų. Jis lipdė iš molio.

K. Meltonas sukūrė 3D animacinių personažų modelius, kuriuos animatoriai vėliau galėjo naudoti kaip labai tikslius savo darbo modelius.

K. Meltonas niekada nelankė meno mokyklos – raižyti medį ir stiklą jis pradėjo pramogų parke Misūrio valstijoje. Vėliau, devintajame dešimtmetyje, K. Meltonas sukūrė NBC animacinę laidą “Edo Grimlio visiškos psichikos nesėkmės“ (The Completely Mental Misadventures of Ed Grimley) ir kūrė skulptūras kino kompanijai „Warner Bros“. Tada jis patraukė Disnėjaus dėmesį ir buvo pasamdytas dirbti filme „Aladinas“. K. Meltonas baigė kurti daugybę aukšto lygio „Disney“ kūrinių, įskaitant tokius žymius filmus kaip „Liūtas karalius“, „Mulan“, „Neįtikėtini žmonės“ ir „Pocahontas“.

Vėliau K. Meltonas prisijungė prie „Laika Studios“. Čia jis darbavosi prie kritikų pripažinto Neilo Gaimano knygos „Koralaina“ adaptacijos.