Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 KOVO 27 D. | Nekrologas.lt
Kazimieras Algimantas Milevičius
1937 SAUSIO 24 D. - 2024 KOVO 26 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Kazimieras Algimantas Milevičius (86), Akmenės tautodailininkas, keramikas

Eidamas 87-uosius metus kovo 26 d. mirė Akmenės tautodailininkas, keramikas Kazimieras Algimantas Milevičius.

„Netekome Akmenės rajono tautodailės skyriaus tautodailininko, keramiko Kazimiero Algimanto Milevičiaus“, – pranešama socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje „Akmenės rajono tautodailė“.

„Akmenės tautodailės“ puslapyje rašoma, kad vyras buvo aktyvus dalyvis rajono ir regiono tautodailės parodose, sukūręs per 100 darbų.

„A. K. Milevičius nuo 1997 m. iki 2012 m. vadovavo Lietuvos tautodailininkų sąjungos Akmenės skyriui ir buvo jos pirmininkas. Kaip rajono tautodailės pirmininkas dirbo kūrybingai ir išradingai, surengė ne vieną tarptautinę, respublikinę, regioninę parodą“, – rašoma socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje.

A. K. Milevičius gimė 1937 m. Pagamės kaime, Papilės seniūnijoje. Mokėsi Papilės vidurinėje mokykloje, 1963 m. baigė Kauno S. Žuko taikomosios dailės technikumą. Dvejus metus dirbo dailininku Panevėžio metalo gamykloje, keramikos gamykloje „Jiesia“, mokytojavo Raseinių vidurinėje mokykloje.

Nuo 1968 m. gyveno Naujojoje Akmenėje, dirbo „Akmenės cemento“ asbestcemenčio ceche, nuo 1976 m. Naujosios Akmenės kultūros rūmuose – liaudies teatro dailininku, būrelio vadovu, renginių kultūros rūmų parodų salone organizatoriumi, 1997–2012 m. dirbo parodų organizatoriumi. Nuo 1973 m. – Lietuvos tautodailininkų sąjungos narys, apie 10 metų vadovavo jos Akmenės rajono sekcijai. Jo darbų yra įsigijęs Šiaulių „Aušros“ muziejus.

2012 m. A. K. Milevičius apdovanotas ženklu už nuopelnus Akmenės rajonui, kuris skirtas už meno tradicijų puoselėjimą ir sklaidą, tautodailininkų bendruomenės ugdymą.

::alfa::Mirė garbus Akmenės tautodailininkas, keramikas Kazimieras Milevičius