Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 KOVO 11 D. | Nekrologas.lt
Karlas Wallingeris
1957 SPALIO 19 D. - 2024 KOVO 10 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Karlas Wallingeris (66) britų grupės „World Party“ lyderis, pasauliniuose topuose karaliavusios dainos „She‘s The One“ autorius.

Kovo 10 d. mirė britų grupės „World Party“ lyderis Karlas Wallingeris, rašoma grupės socialinių tinklų platformose.

Muzikantui, dainininkui ir dainų autoriui buvo 66 metai.

Iš Velso kilęs K. Wallingeris išgarsėjo devintajame dešimtmetyje, grodamas folkroko grupėje „The Waterboys“, kurios ryškiausias hitas – daina „The Whole Of The Moon“.

Gerbėjai iš viso pasaulio dalijasi atsiminimais. Tarp tų, kurie pareiškė užuojautą, buvo ir „The Waterboys“ įkūrėjas Mike'as Scottas, kuris „X“ platformoje parašė: „Geros kelionės, mano senas drauge. Jūs esate vienas geriausių muzikantų, kuriuos kada nors pažinojau.“

1985-aisiais palikęs šią grupę, K. Wallingeris sukūrė savo grupę „World Party“, kuri 1986-aisiais debiutavo albumu „Private Revolution“.

Iš viso grupė iki 2000-ųjų išleido penkis albumus. Vienas populiariausių jos įrašytų kūrinių – daina „Is It Like Today?“.

K. Wallingeris prisidėjo ir prie kitų atlikėjų sėkmės, pavyzdžiui, padėjo įrašyti debiutinį dainininkės Sinead O‘ Connor albumą „The Lion And The Cobra“. Abu atlikėjai kartu dirbo dar kelerius metus.

1997-aisiais grupės „World Party“ įrašytą dainą „She‘s The One“ netrukus į savo repertuarą įtraukė britų popžvaigždė Robbie Williamsas. Ši daina ilgą laiką karaliavo Jungtinės Karalystės topų viršūnėse.

Kūrinys jo autoriui K. Wallingeriui pelnė prestižinį „Ivor Novello“ apdovanojimą.

Nuo 2001 m. muzikantą persekiojo sveikatos problemos – plyšus aneurizmai, jis buvo priverstas pasitraukti iš scenos, bet vėliau sugrįžo ir koncertinę veiklą tęsė iki 2015-ųjų.

::alfa::Mirė pasauliniuose topuose karaliavusios dainos „She‘s The One“ autorius