Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 SAUSIO 4 D. | Nekrologas.lt
Jūratė Derukaitė
2024 SAUSIO 4 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Jūratė Derukaitė – Klaipėdos universiteto Lituanistikos ir užsienio kalbų centro vadovė

Klaipėdos universiteto bendruomenėje – skaudi netektis: aukštoji mokykla pranešė, kad 2024 m. sausio 4 d. Amžinybėn išėjo Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto Lituanistikos ir užsienio kalbų centro vadovė Jūratė Derukaitė.

Puiki vadovė, visų mylima kolegė, talentinga dėstytoja, nepakeičiama bičiulė ir draugė, taip apie ją atsiliepia universiteto bendruomenė.

Anot bendruomenės, Jūratės aistra kalboms, gebėjimas įžiebti norą mokytis liks studentų ir kolegų prisiminimuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jos įkurtas ir beveik du dešimtmečius puoselėtas Lituanistikos ir kalbų centras, jame sėkmingai veikiančios Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros bei žiemos akademijos garsina Universiteto ir fakulteto vardą įvairiausių šalių lietuvių bendruomenėse.

„Tyliu ir kantriu darbu Jūratė gebėjo sutelkti bendradarbius įgyvendinti ir sėkmingai plėtoti Centro veiklos sumanymus, kartu derinti su įvairia savo ne kaip vadovės veikla.

Pabuvusi žemėje viešnia, išėjo savuoju amžinybės keliu linkėdama mums, čia liekantiems, dalintis gerumu, skleisti pasiaukojimo ir atleidimo šviesą. Dalijamės skausmu ir reiškiame nuoširdžiausią užuojautą artimiesiems. Jos atminimas tebūnie amžinas mūsų širdyse. Ilsėkis ramybėje“, – skelbiama universiteto žinioje.