Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BALANDŽIO 30 D. | Nekrologas.lt
Jonas Navickas
1944 - 2024 BALANDŽIO 29 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Jonas Navickas (78), žinomas šaškininkas, šaškių treneris.

Marijampolės sporto centras pranešė, kad mirė žinomas šaškininkas, šaškių treneris Jonas Navickas (1944–2024).

J. Navickas buvo nacionalinės kategorijos sporto treneris. Jis aktyviai rūpinosi pradinukų skirtingose Marijampolės mokyklose įsitraukimu į šaškių sportą, įvairių šaškių varžybų organizavimu vaikams iki paskutinių gyvenimo dienų.

J. Navickas šaškėmis pradėjo žaisti dar mokydamasis Virbalio pagrindinėje mokykloje antroje klasėje. Jo šaškių treneris buvo Jonas Sinkevičius.

1980–1984 m. J. Navickas dirbo Marijampolės pionierių namų šaškių būrelio vadovu, nuo 1984 m. Marijampolės žaidimų sporto mokyklos šaškių treneriu, o vėliau ir Marijampolės šaškių ir šachmatų klubo „Sūduva“ šaškių treneriu.

Jis išugdė ne vieną aukšto meistriškumo sportininką, kurie ne tik buvo Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių čempionais, žaidė Europos ir Pasaulio šaškių (paprastų (64) ir šimtalangių (100)) šaškių čempionatuose, bet ir užėmę prizines vietas.

J. Navicko laimėjimai-pasiekimai: Lietuvos paprastųjų šaškių vicečempionas (34 dalyviai, šveicariškoji sistema, 1964); komandinių paprastųjų ir tarptautinių šaškių čempionatų prizininkas: triskart užėmė 3 vietą (1961, su Nemuno komanda; 1968, 1970, su Vilkaviškio komanda), po vienąkart – 2 vietą (1962, su Nemuno komanda) ir 1 vietą (1963).

::alfa:: Mirė daug talentingų šaškininkų išugdęs žinomas treneris