Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 LIEPOS 7 D. | ELTA
Jonas Landau
1960 LIEPOS 23 D. - 2024 LIEPOS 5 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Jonas Landau (63), „Titaniko“ ir „Įsikūnijimo“ prodiuseris, „Oskaro“ laimėtojas.

Liepos 5 d., likus kelioms savaitėms iki 64-ojo gimtadienio, mirė Holivudo prodiuseris Jonas Landau.

Jis su režisieriumi Jamesu Cameronu prodiusavo kino filmą „Titanikas“ ir už tai gavo prestižinį „Oskarą“. Vėliau jis, be kita ko, prodiusavo mokslinės fantastikos juostą „Įsikūnijimas“ („Avatar“) ir jos tęsinį. Ir „Titanikas“, ir „Įsikūnijimas“, ir šio tęsinys „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ („ Avatar: The Way of Water“) komerciškai buvo itin sėkmingi filmai.

Pasak amerikiečių žiniasklaidos, apie J. Landau mirtį pranešė jo šeima. Apie netektį paskelbė ir Alanas Bergmanas iš bendrovės „Disney Entertainment“, prisidėjusios prie filmų „Įsikūnijimas“ kūrimo.

„Jonas buvo vizionierius, kurio ypatingas talentas ir aistra padėjo sukurti keletą nepamirštamiausių istorijų kino ekrane. Jo nepaprastas indėlis į kino pramonę paliko neišdildomą pėdsaką, mums jo labai trūks, – teigė A. Bergmanas pranešime, kurį cituoja žiniasklaida. – Jis buvo garsus ir sėkmingas prodiuseris, tačiau dar geresnis žmogus, tikra gamtos jėga, įkvėpdavusi visus aplink save“.

J. Cameronas, su kuriuo J. Landau vadovavo prodiuserinei kompanijai „Lightstorm Entertainment“, apie kiną rašančiam portalui „Deadline“ taip pat pabrėžė asmenines jo savybes. J. Landau buvo „tvirtas, rūpestingas, įtraukiantis, nenuilstantis, empatiškas ir visiškai unikalus“. „Jis kūrė puikius filmus, bet ne demonstruodamas valdžią, o skleisdamas šilumą ir filmo kūrimo džiaugsmą“, – kalbėjo režisierius.

J. Landau mirė būdamas 63-ejų.

::alfa::Mirė „Titaniko“ ir „Įsikūnijimo“ prodiuseris Jonas Landau