Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 GEGUŽĖS 16 D. | Nekrologas.lt
Johnas Barbata
2024 LIEPOS 16 D. - 1970 SAUSIO 1 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Johnas Barbata (79), grupių „The Turtles“, „Crosby, Stills, Nash & Young“ ir kitų būgnininkas.

Būdamas 79 metų gegužės 8 d. mirė garsus amerikiečių būgnininkas Johnas Barbata. Septintajame ir aštuntajame dešimtmečiuose jis grojo su tokiomis grupėmis kaip „The Turtles“, CSNY („Crosby, Stills, Nash & Young“), „Jefferson Airplane“ ir „Jefferson Starship“.

Apie tai savo socialinės žiniasklaidos paskyrose pranešė grupė „Jefferson Airplane“ ir jos atšaka „Jefferson Starship“ .

J. Barbata buvo „žinomas dėl savo išskirtinio talento“, rašė „Jefferson Airplane“.

J. Barbata, gimęs 1945 m. balandžio 1 d. Naujajame Džersyje, vėliau su šeima persikėlė į Pietų Kaliforniją. Dar būdamas paaugliu, jis grojo banglenčių roko grupėse. Jis buvo grupės „Sentinels“, kurios „La Tinia“ 1961 m. tapo vietos radijo hitu, nariu.

Vėliau jis pradėjo groti su populiaria grupe „The Turtles“. Jam prisijungus buvo sugrotas grupės hitas „Happy Together“. Jam grojant šioje grupėje buvo sukurti tokie pasaulinio populiarumo sulaukę kūriniai kaip „Elenore“, „She’d Rather Be with Me“ ir „You Showed Me“.

Su „The Turtles“ J. Barbata turėjo galimybę pasirodyti žinomose televizijos laidose, tokiose kaip „The Ed Sullivan Show“, „The Smothers Brothers Comedy Hour“, „The Johnny Carson Show“ ir „American Bandstand“.

Po to, kai „The Turtles“ iširo, J. Barbata prisijungė prie CSNY ir surengė gastroles, kurios buvo užfiksuotos gyvo garso albume „4 Way Street“, kur jis grojo būgnais Neilui Youngui atliekant dainą „Ohio“, kuri buvo parašyta po to, kai Ohajo nacionalinės gvardijos nariai Kento valstijos universitete pradėjo ugnį prieš studentų protestuotojus.

Dar viena J. Barbata stotelė buvo grupėje „Jefferson Airplane“, kuri vėliau transformavosi į „Jefferson Starship“. Vienas žinomiausių pastarosios grupės kūrinių buvo „Miracles“.

1978 m. su grupe „Jefferson Starship“ J. Barbata atsidūrė ant „Rolling Stone“ viršelio.

Būgnininkas taip pat įrašinėjo albumus su daugeliu kitų atlikėjų bei grupių, tokių kaip Linda Ronstadt, „The Everly Brothers“ ir „The Byrds“.

::alfa::Mirė praėjusiame šimtmetyje išskirtiniu talentu garsėjęs būgnininkas Johnas Barbata