Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 SAUSIO 13 D. | Nekrologas.lt
Jo-El Sonnieras
1946 SPALIO 2 D. - 2024 SAUSIO 13 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Jo-El Sonnieras (77 metų) prancūzakalbis JAV Cajun ir kantri muzikos atlikėjas, „Grammy“ laureatas

Jo-El Sonnier buvo Cajun ir kantri dainininkas bei dainų autorius, žinomas kaip „No More One More Time“ ir „Tear-Stained Letter“.

Jo-El Sonnier, gimęs Rayne mieste, Luizianoje, prancūziškai kalbančioje šeimoje, užaugo kurdamas muziką. Būdamas trejų metų jis jau naudojo akordeoną – instrumentą, kuriuo vėliau grojo per „Grammy“ apdovanojimus.

Atlikėjas dar paauglystėje savarankiškai įrašinėjo muziką. Aštuntajame dešimtmetyje jis pradėjo įrašyti kantri muziką, tačiau grįžo prie savo Cajun (prancūziškai kalbančių amerikiečių) šaknų, kai jo ankstyvieji albumai nebuvo sėkmingi.

Savo 1987 m. albume „Come on Joe“ Jo-El Sonnier derino Cajun ir kantri muziką derinį. Du albumo singlai pateko į kantri muzikos dešimtuką tiek JAV, tiek Kanadoje: „No More One More Time“ ir Richardo Thompsono daina „Tear-Stained Letter“ viršelis. Jis taip pat išleido albumo singlus „Come on Joe“ ir „Rainin’ in My Heart“. Vėlesni singlai buvo 1989-ųjų „(Blue, Blue, Blue) Blue, Blue“ ir 1990-ųjų „If Your Heart Should Ever Roll This Way Again“.

Ilgainiui Jo-El Sonnier įrašė daugiau nei dvi dešimtis albumų, paskutinis iš jų – 2013 m. „The Legacy“. Tradicinis Cajun prancūzų albumas laimėjo Jo-El Sonnier pirmąjį ir vienintelį “Grammy“ apdovanojimą.

Jo-El Sonnier taip pat kartu su savo svaine Shirley Strange-Allen parašė knygą vaikams „Berniukas po vagonu“ ir pasirodė HBO serialo „Tikras detektyvas“ serijoje.