Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 VASARIO 23 D. | Nekrologas.lt
Jaydenas „Jayo“ Archeris
2024 VASARIO 21 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Jaydenas „Jayo“ Archeris (27 metų) motokroso žvaigždė, „X Games“ žaidynių nugalėtojas

Treniruočių metu Melburne, Australijoje, žuvo motokroso žvaigždė ir „X žaidynių“ laimėtojas Jaydenas „Jayo“ Archeris. Jam buvo 27 metai.

Nelaimė įvyko trečiadienį, vasario 21 d., tačiau įvykio detalės neskelbiamos. Viktorijos valstijos policija pranešė įvykio nekomentuosianti.

Laisvo stiliaus motokroso lenktynininkas J. Archeris buvo pirmasis, varžybose atlikęs trigubą šuolį atgalios.

Sportininkas daugiau nei dešimtmetį buvo „Nitro Circus“ įgulos narys. Grupė patvirtino jo mirtį instagramo įraše.

„Jayo buvo aistros, sunkaus darbo ir ryžto pavyzdys, – savo įraše skelbia „Nitro Circus“. – Jis su motociklu padarė viską, kas įmanoma, ir iškėlė tai į dar neregėtas aukštumas. Teigiama jo įtaka aplinkiniams. Ir, svarbiausia, tai puikus žmogus ir mūsų visų draugas. Mes mylime tave, drauguži. Važiuok ramiai.“

Amerikiečių automobilių sporto žvaigždė Travisas Pastrana, įkūręs „Nitro Circus“, pridūrė, kad J. Archeris peržengė sporto ribas.

„Jayo užaugo tuo metu, kai veiksmo sportas buvo ant bangos. Jis visada norėjo atlikti tokius didelius dalykus kaip dvigubą ir trigubą šuolius, nors nebuvo daug vietų, kur buvo galima parodyti tokius didesnius triukus. Tam, kad galėtų važinėti purvo dviračiu, jis kiekvieną rytą keldavosi 4 val. ir prieš darbą eidavo į sporto salę“, – prisiminimais dalijosi T. Pastrana.

Australijos žiniasklaida pranešė, kad dukart „X Games“ nugalėtojas J. Archeris šiais metais ketino pirmą kartą pasaulio istorijoje atlikti keturgubą šuolį.

Maždaug prieš tris mėnesius J. Archeris paskelbė vaizdo įrašą apie savo kelionę į 2023 m. „X Games“ varžybas. „Tai buvo absoliutus mano svajonės išsipildymas“, – sakė jis.

„Esame labai nuliūdę dėl Jayo Archerio mirties, o mūsų mintys ir maldos nukreipiamos į jo tėvus ir sužadėtinę, – ESPN pareiškime sakė Scottas Guglielmino, laikinasis „X Games“ vadovas. – „X Games“ šeima pasiilgs vieno labiausiai atsidavusių ir charizmatiškiausių FMX lenktynininkų Jayo.“

„CBS Sports“ primena, kad iki tol, kol tapo viena ryškiausių sporto žvaigždžių, J. Archeris dirbo mechaniko padėjėju.

Paskutinį kartą jis trigubą šuolį atgalios atliko 2023 m. birželio mėn. „Nitro Circus Live Show“ pasirodymo metu.

::alfa::Treniruočių metu žuvo neįtikėtinais triukais garsėjęs motokroso žvaigždė