Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 17 D. | Nekrologas.lt
Janina Stakėnienė
1955 - 2024 BIRŽELIO 13 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Janina Stakėnienė (69), aktyvi visuomenininkė, TS-LKD Rokiškio skyriaus narė.

Bireželio 13 d. mirė aktyvi visuomenininkė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Rokiškio skyriaus narė Janina Stakėnienė.

Apie bendražygės mirtį birželio 13 d. socialiniuose tinkluose pranešė TS-LKD Rokiškio skyrius.

„Janina buvo viena iš TS-LKD partijos Rokiškio skyriaus vadinamųjų senbuvių, į mūsų gretas įstojusi 1996 m. Prisijungusi vedama Sąjūdžio idėjų, Janina buvo pilietiška, patriotiška, veikli visą jai skirtą gyvenimą. Visad aktyviai dalyvaudavo valstybinių švenčių ar atmintinų dienų minėjimuose, visad geranoriškai sutikdavo dirbti rinkimų komisijose, pirmoji užsirašydavo vykti į sąskrydžius, nepraleisdavo nė vieno partijos susirinkimo, renginio, buvo smalsi, domėjosi politika, sekė įvykius tiek savame krašte, tiek respublikoje ar pasaulyje“, – rašoma socialiniuose tinkluose.

Moteris aktyviai veikė ne tik partijos skyriuje, bet ir mėgo muziką, buvo ne vieno choro narė, turėjo dalyvauti ir Dainų šventėje:

„Mėgo muziką ir turėdama gražų balsą giedojo Rokiškio Šv. Mato bažnyčios chore, Rokiškio kultūros centro tremtinių chore „Vėtrungė“. Janina visad ieškodavo ir rasdavo galimybių savo pomėgiui dainuoti, net ir tada, kai laikinai išvykdavo pagyventi į Vilnių. Ten ji dainavo ansamblyje, su kuriuo ruošėsi dalyvauti ir šimtmečio Dainų šventėje.

Deja, Janina šventėje nebedainuos... Nebesulauks žemiškų sveikinimų Joninių proga... Skaudžiausia, Janinos nebesulaukė grįžtančios į namus artimieji... Ji išėjo į Dievo namus... Nuoširdžiausia užuojauta Janinos vyrui, sūnums ir visiems artimiesiems ar Ją pažinojusiems. Stiprybės Jums!“

::alfa::Mirė aktyvi Rokiškio krašto visuomenininkė