Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 25 D. | Nekrologas.lt
Jamie Kellneris
1946 - 2024 BIRŽELIO 21 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Jamie Kellneris (78), televizijos verslo legenda, kompanijų „Fox“ ir „Warner Bros“ įkūrėjas.

Birželio 21 d., eidamas 78-uosius metus, mirė Jamie Kellneris – dviejų Amerikos televizijos transliuotojų – „Fox“ ir „Warner Bros“ įkūrėjas.

2001–2003 m. J. Kellneris, pakeitęs legendinį Tedą Turnerį, tapo koncerno „Turner Broadcasting System, Inc.“, sujungiančio TBS, TNT ir „Cartoon Network“ kanalus, valdybos pirmininku ir generaliniu direktoriumi.

Kaip rašo „Variety“, apskritai J. Kellneris devintajame, dešimtajame dešimtmetyje ir 2000-ųjų pradžioje padarė itin didžiulį poveikį televizijos verslui, todėl buvo laikomas sėkmingu verslininku.

J. Kellneris gimė Niujorke. Baigęs studijas iš pradžių darbavosi kompanijose „Viacom“ ir „Filmways“, o vėliau tapo „Orion Entertainment Group“ prezidentu. 1986 m. Rupertas Murdochas ir Barry'is Dilleris pasinaudojo J. Kellneriu, kad šis padėtų jiems įkurti ketvirtąjį televizijos tinklą, kuris bendradarbiautų su didžiuoju ABC, CBS ir NBC trejetu.

1987 m. buvo įkurta J. Kellnerio vadovaujama kompanija „Fox Broadcasting Co.“. Kartu su ja televizijoje kilo didelis proveržis. Veržli televizijos era siejama su tokiais naujai užgimusiais serialais kaip „Simpsonai“, „Vedęs ir turi vaikų“, „X failai“ ir kitais.

Pakėlęs kompaniją į neįtikėtinas aukštumas, J. Kellneris 1993 m. atsistatydino ir persikėlė į „Warner Bros“, kur siekė pakartoti savo sėkmę.

„WB“ buvo įkurtas 1995 m. ir, nors tai nebuvo „Fox“ epochą apibrėžiantis proveržis, J. Kellnerio vadovavimo dėka televizijos laidų transliuotojas mėgavosi sėkme ir tokiais debiutiniais popkultūros „perliukais“ serialais kaip „7 dangus“, „Bafi, vampyrų žudikė“, „Gilmoro merginos“, „Dosono įlanka“, „Felicity“ ir kitais.

::alfa::Anapilin iškeliavo televizijos verslo banginis, žinomų Amerikos TV kanalų įkūrėjas Jamie Kellneris