Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2013 KOVO 12 D. | Nekrologas.lt
Irena Matijošaitienė
1957 LIEPOS 19 D. - 2013 KOVO 12 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Irena Matijošaitienė (55 metų) verslininkė, „Vičiūnų grupę“ bendraįkūrėja

2013 m. kovo 12 d. savo namuose Kaune nukritusi nuo laiptų sunkią galvos traumą patyrė Irena Matijošaitienė. Dėl komos ištiktos tuometės Kauno tarybos narės gyvybės kelias paras grūmėsi medikai.

Nelaimė įvyko verslininkų Irenos ir Visvaldo Matijošaičių name Vičiūnuose, Kauno rajone. Ankstų rytą pakilusi iš lovos antrajame aukšte esančiame miegamajame 55 metų moteris laiptais leidosi žemyn.

Kaip pasakojo jos vyras verslininkas Visvaldas Matijošaitis, rytą moteris nubudo apie 5.30 val. Moters akys jautrios šviesai, todėl neretai rytais ji nedegdavo šviesos, kol nepriprasdavo akys. Spėjama, kad tamsoje moteris suklupo ar nepastebėjo laiptų. Tai tapo nelaimės priežastimi. I. Matijošaitienė krito iš antro aukšto į pirmą.

Moteris kelias dienas buvo gydoma Kauno klinikų Neurochirurgijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, tačiau gydytojai pranešė, kad net atlikus tris operacijas pacientės sveikata negerėjo, o galiausiai ji mirė.

Moters būklė visą laiką buvo kritinė, o pastangos stabilizuoti būklę baigėsi nesėkme, todėl 2013 m. kovo 15 d. I. Matijošaitienės gyvybines funkcijas palaikanti aparatūra buvo atjungta ir konstatuota biologinė mirtis. Prieš atjungdami aparatūrą medikai paėmė donorystei tinkamus moters organus.

2008-ųjų vasarą I. Matijošaitienė vos neapako ir pasitraukė iš aktyvios veiklos versle, kurį kuriant pati prisidėjo – sutuoktiniai Matijošaičiai įsteigė „Vičiūnų grupę“ ir daug metų pakliūdavo į turtingiausių Lietuvos verslininkų sąrašą. Regėjimo sutrikimai verslininkę kankino nuo mažų dienų, o 2003 m. dėl kataraktos buvo operuotos abi akys.