Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2017 KOVO 5 D. | Nekrologas.lt
Ieva Strazdauskaitė
1989 - 2017 KOVO 5 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Ieva Strazdauskaitė (26 metų) plungiškė, kurios nužudymo aplinkybės sukrėtė visą Lietuvą

Turbūt visam gyvenimui daugumos lietuvių atmintyje liks įsirėžusi tragiška plungiškės Ievos Strazdauskaitės žūties istorija.

2017-aisiais Lietuvą apskriejo žinia apie iš Plungės į Vilnių važiavusią ir dingusią I Strazdauskaitę. Mergina važiavo rudos spalvos automobiliu „Audi A7“. Pravažiavusi Kauną ji tarsi dingo – prapuolė ryšys, vėliau telefonas buvo išjungtas.

Minėtas automobilis vėliau buvo rastas Jonavos rajone, šalia Žeimių kaimo esančiame miške. Tačiau jame merginos nebuvo. Pakelę apžiūrėję pareigūnai rado ir merginos daiktų, išmestų iš automobilio.

Žiauriu nužudymu buvo apkaltinti į organizuotą grupę susibūrę pusbroliai – Leonas Bieliauskas, Mantas Bieliauskas ir Karolis Bieliauskas. Bieliauskai netoli Kauno inscenizavo eismo įvykį, I. Strazdauskaitės automobilį „Audi“ taranavo, merginą pagrobė, įkišo į bagažinę, o vėliau atokioje aikštelėje miške nužudė – užtalžė kastuvu ir užkasė miške, Kėdainių rajone.

Kalėti iki gyvos galvos buvo nuteistas L. Bieliauskas, o M. Bieliauskas sulaukė 19 metų laisvės atėmimo bausmes. Griežčiausios bausmės – kalėjimo iki gyvos galvos – kiek vėliau sulaukė ir K. Bieliauskas, kuris tiesiogiai nedalyvavo nužudant merginą. Visgi, teismas nustatė, kad jis buvo pagrindinis nusikaltimo organizatorius. Tai įvertinta kaip atsakomybę sunkinanti aplinkybė.

Dėl dalyvavimo plėšime, neteisėto šaunamojo ginklo turėjimo ir jo panaudojimo nuteistiems marijampoliečiui Algimantui Stankevičiui ir kėdainiškiui Tomui Zagurskui skirtos, atitinkamai, ketverių metų ir dvejų mėnesių bei ketverių metų laisvės atėmimo bausmės.

Velionės I. Strazdauskaitės palaikai palaidoti greta Plungės esančiose Jovaišiškių kapinėse.