Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 GEGUŽĖS 8 D. | Nekrologas.lt
Gary Floydas
1952 GRUODŽIO 11 D. - 2024 BALANDŽIO 30 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Gary Floydas (71), novatoriškos pankų grupės „The Dicks“ įkūrėjas.

Balandžio 30 d., būdamas 71 metų, mirė pankų vokalistas ir novatoriškos grupės „The Dicks“, žinomos dėl savo antiautoritarinio požiūrio ir paniekos valdantiesiems, įkūrėjas Gary Floydas.

G. Floydo įkurta grupė „The Dicks“ iš pradžių egzistavo tik plakatuose, iškabintuose po visą Ostiną. Pati grupė neegzistavo. Tačiau 1980 m., kai buvo paprašyta surengti koncertus, jis pakvietė keletą draugų – Buxfą Parrottą, Patą Deasoną ir Gleną Taylorą – ir „The Dicks“ tapo gyva grupe. Nuo pat pradžių grupė buvo laikoma įžūlia ir prieštaringa. Atvirai savo homoseksualumą demonstravęs G. Floydas dažnai koncertuodavo persirengęs moterimi, o grupės tekstai buvo atvirai komunistiški ir griežtai antiautoritariniai.

1983 m. G. Floydas iš Teksaso persikėlė į San Fransiską ir ten suformavo naują „The Dicks“ sudėtį.

Nepasikeitė tik grupės susidūrimai ir barniai su policija, neonaciais ir Ronaldo Reigano eros veikėjais, taip pat nesumažino jų atviros pozicijos prieš neapykantą ir homofobiją.

Grupė iširo 1986 m., tačiau G. Floydas ir toliau koncertavo su tokiomis grupėmis kaip „Sister Double Happiness“, „The Gary Floyd Band“, „Black Kali Ma“ ir „Buddha Brothers“.

2015 m. buvo išleistas dokumentinis filmas „The Dicks from Texas“, kuriame pasakojama apie G. Floydo gyvenimą ir laikus su grupe. Prieš metus jis taip pat baigė rašyti memuarų knygą „Please Bee Nice: My Life Up 'Til Now: A Gary Floyd Memuar“.

::alfa::Mirė skandalingasis pankų grupės „The Dicks“ įkūrėjas Gary Floydas