Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 VASARIO 20 D. | Nekrologas.lt
Ewenas Maclntoshas
1973 GRUODŽIO 25 D. - 2024 VASARIO 19 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Ewenas Maclntoshas (50 metų) aktorius, vaidinęs Keithą Bishopą seriale „Biuras“

Amerikiečių serialo „Biuras“ gerbėjus pasiekė skaudi žinia. Mirė aktorius Ewenas Maclntoshas, vaidinęs Keithą Bishopą seriale „Biuras“. Jis mirė sulaukęs vos 50 metų.

Žinią apie E. MacIntosho mirtį paskelbė jo vadybos bendrovė „Just Right Management“. Mirties priežastis nežinoma.

E. MacIntosho didžioji sėkmė atėjo po to, kai 2001 m. jam buvo patikėtas keistuolio Keitho vaidmuo seriale „Biuras“ , kuriame jis suvaidino 14 serijų nuo 2001 m. iki pat serialo pabaigos 2003 m.

„Biuras“ buvo pirmasis didelis aktoriaus E. MacIntosho darbas. Iš pradžių jam buvo numatytas antraplanio veikėjo vaidmuo. Filmo scenarijuje jis tiesiog buvo pažymėtas kaip „biuro darbuotojas“. Tačiau jau pirmajame epizode jis taip sužavėjo kūrėją Ricky Gervaisą, kad jo personažo vaidmuo buvo gerokai praplėstas.

Vaidindamas keistuolį buhalterį, E. MacIntoshas žavėjo gerbėjus realistišku biuro darbuotojo portretu. Jo personažas mėgo škotiškus kiaušinius ir svajojo būti didžėjumi.

E. MacIntoshas taip pat pasirodė tokiose TV šou kaip „Mažoji Britanija“, „Miranda“, vaidino filmuose „Fatimos paieška“ („Finding Fatimah“), „Mirusiųjų pašiūrė“ („Shed of the Dead“) ir „Omaras“ („The Lobster“), buvo muzikos kanalų „Now 80s“ ir „Now 90s“ vedėjas ir pasirodė realybės šou „Celebrity Come Dine with Me“.

::alfa:: Mirė populiaraus serialo „Biuras“ aktorius Ewenas Maclntoshas