Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 SAUSIO 27 D. | Nekrologas.lt
Evaldas Petkevičius
1970 SAUSIO 1 D. - 2024 SAUSIO 27 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Evaldas Petkevičius (metų) ilgametis Elektrėnų meno mokyklos direktorius

2024 m. sausio 27 d. mirė Elektrėnų meno mokyklos direktorius Evaldas Petkevičius. Šiai meno mokyklai jis vadovavo nuo 1994 m. spalio 1 d. Apie netektį pranešė Elektrėnų meno mokykla.

E. Petkevičius gimė 1956 m. spalio 3 d. Vievio mieste. Susidomėjimas muzikavimu prasidėjo Vievio muzikos mokykloje pas mokytoją Alfredą Sielską, kuris ir pastūmėjo jį į muzikanto profesiją.

1971 m. įstojo į Kauno J. Gruodžio aukštesniąją muzikos mokyklą. 1980 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, pas žymiausią Lietuvos klarnetistą profesorių A. Budrį. Dar būdamas studentu pradėjo dirbti Lietuvos valstybiniame pučiamųjų instrumentų orkestre „Trimitas“.

Pradėjęs dirbti mokykloje 1992 metais pučiamųjų instrumentų mokytoju, mokinius mokė groti klarnetu ir fleita“, – skelbia Elektrėnų meno mokykla.

„Per 30 metų mokykloje Direktorius už kūrybingą ilgametį darbą, puoselėtojų telkimą ir asmeninį indėlį, kuriant Elektrėnų savivaldybės kultūrinį gyvenimą ne kartą buvo apdovanotas Elektrėnų savivaldybės Mero, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkomis, įvairiomis padėkomis už renginių organizavimą bei pasirodymą juose, – rašoma pranešime.

– Mes visada prisiminsime jo muzikavimą klasėje, salėse, bažnyčiose, jo subtilų meninį skonį ir patarimus.

Viena iš Direktoriaus svajonių buvo įkurti mokykloje pučiamųjų orkestrą. Taip 2002 m. rugsėjo mėnesį pasigirdo pirmieji pučiamųjų orkestro garsai. Direktorius ypač didelį dėmesį skyrė orkestro pasirodymams, kartu su mokiniais muzikavo, ne kartą stojo prie dirigento pulto.

Evaldo aistra džiazo muzikai paskatino 2008 m. pavasarį suorganizuoti pirmąjį džiazo-populiariosios muzikos jaunųjų atlikėjų festivalį-konkursą „Elektrėnų žiburiukai“, kuris šiuo metu jau tapo tarptautiniu.

Klastinga lemtis pasiglemžė, išsivedė… Gal ten, kur saulė šviečia, gal ten, kur skausmo, rūpesčių nėra…"