Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2021 BALANDŽIO 14 D. | Nekrologas.lt
Eugenijus Ostapenko
1976 LAPKRIČIO 24 D. - 2021 BALANDŽIO 14 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Eugenijus Ostapenko (44 metų) popdainininkas, dainos „Dviratukas“ autorius

2021 m. balandžio 14 d. Lietuvą apskriejo žinia, jog netekome Lietuvos popdainininko, daina „Dviratukas“ išgarsėjusio Eugenijaus Ostapenko. 44-erių vyro gyvybė užgeso nuo širdies nepakankamumo.

Lemtingą dieną su sūnumi buvo atlikėjo mama Liubovė: „Sėdėjo fotelyje su manim, žiūrėjo televizorių, paskui nuėjo į virtuvę pasišildyt pienuko su medum nakčiai. Ateina, sako: „Man blogai, kviesk greitąją“. Iškviečiau greitąją ir nebespėjo, nors labai greit atvažiavo“, – prisiminė Eugenijaus mama.

Vyrą dar bandyta gaivinti, tačiau nesėkmingai – jo gyvybė jau buvo užgesusi.

E. Ostapenko Lietuvoje išgarsino ne tik „Dviratukas“ ir kitos jo dainos, bet ir skandalai, kurie, atrodė, nuolat persekiojo dainininką. Vyras neslėpė mėgęs audringai pasilinksminti, savo asmenines dramas, įskaitant meilės reikalus, aiškindavosi viešai, buvo įtariamas gydytojo sumušimu, pats ne kartą ieškojo teisybės teismuose.

Tuo tarpu E. Ostapenko mama jį prisimena kaip itin ramų, geraširdį žmogų, nepaisant to, kokie gandai apie jį sklandė.

„Jis labai labai ramus žmogus, labai nuoširdus žmogus buvo. Nesvarbu, ką rašė žiniasklaida. Taip nebuvo.“

Jį prisiminė ir artima kolegė, taip pat jau išlydėta į paskutinę kelionę lietuviškosios scenos žvaigždė Vitalija Katunskytė.

„Anksti pradėjo dainuoti, pamenu, festivaliuose dainuodavo jaunas vaikinukas ir balsą turėjo. Tikrai talentingas žmogus, per anksti išėjo iš gyvenimo. Jis man išliko, kaip žmogus su humoru. Kažkada, prisimenu, buvom Šiauliuose koncertuoti ir paprašiau jo, kad leistų padainuoti „Dalinkit moterim gėles“, ta daina man labai patiko. Jis man ją leido sudainuoti ne tik vieną kartą, bet ir visuose koncertuose. ... Labai gaila žmogaus, jis buvo tikrai geras dainininkas ir kūrėjas.“