Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 KOVO 12 D. | Nekrologas.lt
Ericas Carmenas
1949 RUGPJŪČIO 11 D. - 2024 KOVO 11 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Ericas Carmenas (73) dainininkas, pasaulinių hitų „All by Myself“ ir „Hungry Eyes“ autorius.

Eidamas 74-uosius metus kovo 11 d. mirė amerikiečių popmuzikos atlikėjas, dainininkas Ericas Carmenas, septintojo dešimtmečio pasaulinio hito „All by Myself“, skambėjusio kultiniame filme „Bridžitos Džouns dienoraštis“ (orig. „Bridget Jones's Diary“) bei „Hungry Eyes“ – legendinėje dramoje „Purvini šokiai“(orig. „Dirty Dancing“) autorius.

„Su dideliu liūdesiu dalijamės širdį veriančia žinia apie Erico Carmeno mirtį. Mūsų mielas, mylintis ir talentingas Ericas savaitgalį mirė miegodamas, – pranešama atlikėjo oficialioje svetainėje. –

Jam buvo labai malonu žinoti, kad per dešimtmečius jo muzika palietė tiek daug žmonių ir tapo jo ilgaamžiu palikimu.“

E. Carmenas gimė 1949 m. Ohajo valstijoje, žydų kilmės emigrantų iš Rusijos šeimoje. Jis išgarsėjo 1970-aisiais – kaip popgrupės „Raspberries“ narys. Penkerius metus jis buvo pagrindinis šios grupės vokalistas ir visų didžiausių hitų bendraautoris.

Per savo solinės karjeros metus atlikėjas išleido devynis albumus.

Jo muzikinė karjera truko daugiau nei 50 metų. Jis išleido tokius hitus kaip „Let's Pretend“, „Go All the Way“, „All By Myself“, „Never Gonna Fall in Love Again“, „She Did It“ ir “Make Me Lose Control“ bei „Hungry Eyes“– kurie dabar laikomi klasika.

„All by Myself“ skambėjo filme „Bridžitos Džouns dienoraštis“, o “Hungry Eyes“ – filmo „Purvini šokiai“ garso takelyje. Šis klasika tapęs 1987 m. amerikiečių filmas vadinamas viena geriausių kino meilės istorijų.

Romantinė drama pasakoja apie jauną moterį vardu Baby, kuri atostogų metu įsimyli šokių mokytoją Džonį. Pagrindinius vaidmenis atlieka Jennifer Grey ir Patrickas Swayze'as.

Savo jautria istorija ir garso takeliu filmas kaipmat pavergė žiūrovų širdis visame pasaulyje, uždirbdamas 214 mln. dolerių ir laimėdamas net 10 tarptautinių apdovanojimų (tarp kurių – „Oskaras“ ir „Auksinis gaublys“) bei nominuotas dar septyniems.

„Purvini šokiai“ iš minios itin išsiskyrė savo muzika, kuri daugelio vadinama geriausiu aštuntojo dešimtmečio garso takeliu. Filme skamba tokie klasika tapę kūriniai kaip Billo Medley ir Jennifer Warnes daina „I've Had The Time of My Life“, grupės „The Contours“ hitas „Do You Love Me“ ar Erico Carmeno „Hungry Eyes“.

E. Carmeno dainas atliko tokie garsūs atlikėjai kaip Shaunas Cassidy („That's Rock 'n Roll“), Celine Dion („All By Myself“), Johnas Travolta („Never Gonna Fall in Love Again“) ir kiti.

::alfa::Muzikos pasaulyje – skaudi žinia: mirė pasaulinių hitų „All by Myself“ ir „Hungry Eyes“ atlikėjas