Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 VASARIO 5 D. | Nekrologas.lt
Earlas Curetonas
1957 RUGSĖJO 3 D. - 2024 VASARIO 4 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Earlas Curetonas (66) dukart NBA čempionas, žaidęs ir Eurolygoje

Krepšinio pasaulį pasiekė liūdna žinia – būdamas 66 metų vasario 4 d. mirė dukart NBA čempionas bei vieną sezoną Eurolygoje, Milano „Emporio Armani“, žaidęs Earlas Curetonas.

„The Detroit News“ rašo, kad dieną prieš mirtį E. Curetonas dirbo ESPN krepšinio laidoje. Jo mirties priežastis kol kas nežinoma. Sekmadienio rytą savo namuose jis tiesiog sukniubo ir mirė.

E. Curetonas 12 sezonų rungtyniavo NBA ir dusyk tapo čempionu (1983 m. Filadelfijos „76ers“, 1994 m. Hjustono „Rockets“).

1989–1990 m. E. Curetonas išsibandė Eurolygoje, kai atstovavo Milano „Emporio Armani“.

1979 m. NBA naujokų biržoje E. Curetoną trečiajame ture pasirinko Filadelfijos „76ers“, jis taip pat žaidė „Pistons“, Los Andželo „Clippers“, Šarlotės „Hornets“, Čikagos „Bulls“, Toronto „Raptors“ ir Hjustono „Rockets“ komandose.

Krepšininkas 1983 m. laimėjo NBA čempionų titulą su „76ers“, 1994 m. – su „Rockets“. Per 12 metų trukusią NBA karjerą, pasibaigusią po 1996–1997 metų sezono, šis krepšininkas vidutiniškai pelnydavo 5,4 taško ir atkovodavo 4,7 kamuolio.

Iš Detroito kilęs E. Curetonas visą gyvenimą liko ištikimas savo gimtajam miestui ir iki pat mirties dirbo vietos sportui.

Detroite jis žaidė 1983–1986 m. Paskutiniais, 1985–1986-aisiais, jis vidutiniškai pelnydavo 8,6 taško ir atkovodavo 6,3 kamuolio.

„Earlas buvo vienas dosniausių, pozityviausių ir rūpestingiausių žmonių, kuriuos pažįstu, – sakė „Pistons“ savininkas Tomas Goresas. – Jis buvo mylintis tėvas, o man buvo garbė būti jo draugu.

Jis buvo ne tik čempionas, bet ir svarbus mūsų bendruomenės ambasadorius. Mums skauda širdį dėl jo netekties.“

„Mums visiems skaudu dėl netikėtos Earlo Curetono netekties, – sakė Šlovės muziejaus narys ir buvęs Curetono komandos draugas Isiah Thomasas. – Jis buvo nuostabus komandos draugas, kietas varžovas, čempionas ir puikus žmogus. Earlui Detroito bendruomenė visada buvo arti širdies ir jis nenuilstamai dirbo, kad pakeistų miestą, kurį mylėjo. Jo labai trūks.“

::alfa:: Mirė dukart NBA čempionas Earlas Curetonas