Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 20 D. | BNS
Donaldas Sutherlandas
2024 BIRŽELIO 20 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Donaldas Sutherlandas (88), kino veteranas, vaidinęs filmuose „Purvinas tuzinas“ ir „Bado žaidynės“.

Būdamas 88 metų, birželio 20 d. mirė kino veteranas Donaldas Sutherlandas, vaidinęs tokiuose filmuose kaip „Purvinas tuzinas“ ir „Bado žaidynės“, ketvirtadienį pranešė jo sūnus.

„Skaudančia širdimi pranešu, kad mano tėvas Donaldas Sutherlandas mirė“, – socialiniame tinkle „X“ rašė aktorius Kieferis Sutherlandas.

D. Sutherlandas pasižymėjo išskirtiniu žvilgsniu ir skvarbiomis akimis, kurios suteikė gilumo ir paslaptingumo įvairiems vaidmenims, kuriuos jis atliko per pusę amžiaus didžiajame ekrane.

Jis vaidino šmaikščius vyrus, taip pat antiherojus ir piktadarius, o pastaruoju metu tarp naujos kartos gerbėjų išgarsėjo kaip ciniškas ir klastingas prezidentas Snou „Bado žaidynių“ franšizėje.

„Aš asmeniškai manau, kad tai vienas svarbiausių aktorių kino istorijoje. Jo niekada neišgąsdino joks vaidmuo – geras, blogas ar bjaurus. Jis mylėjo tai, ką darė, ir darė tai, ką mylėjo, niekas negalėtų prašyti daugiau. Jis gerai nugyveno savo gyvenimą“, – rašė K. Sutherlandas.

D. Sutherlandas išgarsėjo suvaidinęs Roberto Aldricho filme „Purvinas tuzinas“, kuriame 12 nuteistųjų gauna užduotį įvykdyti savižudišką misiją okupuotoje Prancūzijoje.

Vaidindamas kartu su tokiomis garsenybėmis kaip Charlesas Bronsonas, Lee Marvinas ir Telly Savalas, D. Sutherlandas patraukė televizijos serialo „M.A.S.H“ prodiuserių dėmesį.

Ši rafinuota satyra apie Vietnamo karą, kurioje taip pat vaidino aktorius Elliottas Gouldas, išgarsino D. Sutherlando pavardę praėjusio amžiaus aštunto dešimtmečio Amerikoje ir atvėrė duris ilgametei karjerai kino ekranuose, per kurią jis dirbo su didžiausiais šou verslo atstovais.

::alfa:: Būdamas 88-erių mirė kino legenda, aktorius Donaldas Sutherlandas