Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2022 BALANDŽIO 26 D. | Nekrologas.lt
Domas Žostautas
1987 - 2022 BALANDŽIO 26 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Domas Žostautas (35 metų) žinomas šalies popmuzikos, roko, džiazo muzikantas

2022 m. balandžio 26 d. Slovakijoje žuvo žinomas šalies popmuzikos, roko, džiazo muzikantas, su daugeliu Lietuvos atlikėjų grojęs bosistas Domas Žostautas. Muzikantui buvo 35-eri.

D. Žostautas buvo ir sklandytuvo pilotas – jis žuvo Slovakijoje surengtų varžybų metu.

Kaip buvo rašoma šių varžybų oficialioje interneto svetainėje, susidūrus dviem sklandytuvams, pilotai nukrito į mišką sunkiai prieinamoje vietoje. Gelbėtojai ir gaisrininkai pranešė, jog abu pilotai rasti žuvę. Varžybos tą dieną buvo nutrauktos, o rengėjai pareiškė užuojautą žuvusiųjų artimiesiems. Kitas žuvęs pilotas – iš Lenkijos.

Kaip rašoma muzikanto biografijoje, Domas į rankas bosinę gitarą paėmė būdamas 17-kos. 18 – kos pradėjo muzikos studijas VIKO Menų fakultete. Vėliau studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur baigė bosinės gitaros magistro studijas.

Muzikantas grojo su beveik visais ryškiausiais Lietuvos džiazo ir roko muzikantais, įvairiose sudėtyse – nuo mažų ansamblių iki simfoninių orkestrų.

Su įvairiais kolektyvais Domas yra pasirodęs Vilniaus, Kauno, Birštono, Nidos, Joyspring Jazz (Latvija) džiazo, Kristupo vasaros, Venna music (Lenkija) bei kituose festivaliuose, du kartus (2009 ir 2010 metais) tapo Vilnius Jazz Young Power konkurso finalininku.

Bosistas dalyvaudavo Jazz, Rock, Pop, Gospel, Reggae, Latin ir Pop muzikos projektuose, buvo Tomas Leiburas Orchestra, Avenue Acoustic, Ingenious, Face Time narys.

D. Žostautas taip pat grojo su ryškiais popmuzikos atlikėjais: Mantu Jankavičiumi, Marijonu Mikutavičiumi, Vaidu Baumila, Jurgiu Brūzga, Ieva Narkute, grupe „Žalvarinis“ ir kitais.

Prieš trejus metus D. Žostautas vedė grupės „Žalvarinis“ vokalistę Sigitą Jonynaitę. Pora buvo ką tik susilaukusi sūnaus.