Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BALANDŽIO 16 D. | Nekrologas.lt
Dmytro Kapranovas
2024 BIRŽELIO 20 D. - 1970 SAUSIO 1 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Dmytro Kapranovas (56), žinomas ukrainiečių rašytojas, leidėjas ir tinklaraštininkas.

Balandžio 16 d., eidamas 57 metus, mirė žinomas ukrainiečių rašytojas, knygų leidėjas ir visuomenės veikėjas Dmytro Kapranovas. Apie tai rašo „RBC-Ukraine“ („Styler“ projektas) su nuoroda į brolių Kapranovų „Facebook“ puslapį.

„Draugai, turime bėdą. Šį rytą staiga mirė Dmytro. Kada ir kur atsisveikinimas, parašysiu rytoj. Visa kita atšaukta, atsiprašau“, – rašo brolis dvynys Vitalijus.

Kaip vėliau paaiškėjo, rašytojas turėjo sveikatos problemų ir mirė nuo širdies smūgio.

Broliai dvyniai Dmytro ir Vitalijus Kapranovai gimė 1967 m. liepos 24 d. Dubossary mieste (Moldova). Baigė Uralo politechnikos institutą ir Maskvos energetikos institutą.

Jie yra Ukrainos rašytojai, leidėjai, publicistai, visuomenės veikėjai ir tinklaraštininkai. Kaip rašo Ukrainos žiniasklaida, jiedu amžiams pakeitė ukrainiečių literatūrą į gerąją pusę ir įėjo į jos istoriją.

Broliai save realizavo ne tik kūryboje, bet ir šeimos gyvenime, – buvo vedę seses dvynes, augino po du vaikus ir gyveno bendrame name prie Kijevo.

D. Kapranovas kartu su broliu leido ukrainiečių laikraštį „Tyndy-Ryndy“ ir ukrainiečių grožinės literatūros žurnalą „Broliai“. Tuo pat metu broliai pradėjo rašyti savo pirmąją knygą „Kobzar 2000“.

Broliai Kapranovai įkūrė leidyklą „Green Dog“. 2019 m. rugsėjį jie sukūrė savo „YouTube“ kanalą „Imeni T.G.Shevchenko“, kuriame pasakojo apie Ukrainos istoriją.

Nuo 2022-ųjų vasario, Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios, abu broliai įsijungė į „Azovo“ pulko gretas ir su ginklu rankose kovojo prieš okupantus.

::alfa::Staigi mirtis užklupo „Azovo“ pulko gretose kovojusį žinomą tinklaraštininką