Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BALANDŽIO 19 D. | Nekrologas.lt
Diego Kaua Oliveira
2003 - 2024 BALANDŽIO 16 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Diego Kaua Oliveira (20), socialinių tinklų žvaigždė, žinomas nuomonės formuotojas.

Balandžio 16 d., filmuodamas vaizdo įrašą savo gerbėjams, žinomas nuomonės formuotojas Diego Kaua Oliveira žuvo įkritęs į didžiulį vandens telkinį. MC Diegun Md, kaip jį vadino gerbėjai, buvo 20 metų.

Kaip skelbia thesun.co.uk, iškylaudamas su draugais Diego įkrito į Salto Grandės ežerą, susijungiantį su upe Brazilijoje ir nuskendo Kartu su juo buvę draugai bandė jį išgelbėti, tačiau jį staiga nubloškė srovė.

MC Diegun Md „Instagram“ paskyroje turėjo daugiau nei 128 tūkst. sekėjų. Socialinių tinklų žvaigždė anksčiau buvo pažadėjęs savo sekėjams per apsilankymą dirbtiniame rezervuare padovanoti „kažką gyvo“.

Brazilijos viešojo saugumo sekretoriatas sakė: „Kartu su nukentėjusiuoju buvę liudininkai nesėkmingai bandė gelbėti jaunuolį. Tuomet jie iškvietė ugniagesius, kurie negalėjo išgelbėti vyro gyvo. Pranešimas buvo užregistruotas kaip įtartina mirtis Amerikoje, kur buvo paprašyta ekspertizės, ir šiuo metu vyksta tyrimas.“

Pasak vietos žiniasklaidos, policija teigė, kad Diego prieš pat mirtį įrašinėjo turinį savo socialinių tinklų puslapiams. Likus kelioms akimirkoms iki nelaimės jis savo socialiniuose tinkluose pasidalijo keliais įrašais, kuriuose buvo matyti, kaip jis leidžia laiką su draugais. Prieš įvykstant nelaimingam atsitikimui, jis pažadėjo, kad netrukus pradės gyvą transliaciją.

Diego brolis praėjus kelioms valandoms po tragedijos prisijungė prie mirusio brolio „Instagram“ profilio ir padėkojo gerbėjams už palaikymą.

„Labas vakaras visiems, kurie buvo Diego gerbėjai. Kalba jo brolis. Šiandien mus pasiekė liūdna žinia, kad jis įkrito į upę ir nebegrįžo. Po vienos ar dviejų valandų jie rado kūną... Mano brolis mirė. Jis mirė. Turiu jo mobilųjį telefoną. Norėjau labai padėkoti už paramą, kurią visada jam teikėte“, - sakė jis.

Brolis apibūdino Diego kaip „žmogų, kuris visada motyvavo būti tokiu kaip jis, siekti sėkmės, nenusiminti, siekti savo svajonės.

„Mano brolis mane labai, labai, labai palaikė šiame gyvenime, ir esu tikras, kad jis yra geroje vietoje“, – kalbėjo jis.

Diego buvo gerai žinomas kaip dainininkas ir kompozitorius. Savo „Instagram“ puslapyje jis dalijosi savo kūrinių vaizdo įrašais, kurie kartu su jo nuotraukomis – įrašų studijoje, automobilyje, parduotuvėje, su draugais ir šeima – pritraukė daugybę interneto gerbėjų.

::alfa::Filmuojant žuvo 20-ies metų socialinių tinklų žvaigždė: sekėjams žadėjo dovanoti „kažką gyvo“