Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 SAUSIO 19 D. | Nekrologas.lt
Dejanas Milojevičius
1977 BALANDŽIO 15 D. - 2024 SAUSIO 17 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Dejanas Milojevičius (46 metų) NBA klubo „Golden State Warriors“ treneris

San Fransisko „Warriors“ klubą ištiko skaudi nelaimė – sausio 16 d. vakarieniaujant širdies smūgis ištiko vieną iš Steve`o Kerro asistentų, serbą Dejaną Milojevičių, kuris vėliau ligoninėje mirė.

Pranešama, kad D. Milojevičius su trenerių štabu ir žaidėjais vakarieniavo Jutoje, kur „Warriors“ atvyko žaisti išvykos rungtynių, kai jį ištiko širdies smūgis.

spaudos tarnyba patvirtino vyriausiojo trenerio Steve'o Kerro asistento Dejano Milojevičiaus mirtį.

„Mes visi esame sugniuždyti staigios Dejano Milojevičiaus mirties. Tai šokiruojantis ir tragiškas smūgis visiems, susijusiems su „Warriors“. Tai neįtikėtinai sunkus laikas jo šeimai, draugams ir mums visiems, kurie turėjo neįtikėtiną malonumą dirbti su juo.

Liūdime kartu su jo žmona Natasa ir jų vaikais Nikola ir Masa“, – rašoma Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubo „Golden State Warriors“ paskyroje socialiniame tinkle „X“.

D. Milojevičius buvo vienas iš septynių S. Kerro asistentų.

Nuo 1994 iki 2009 m. D. Milojevičius pats profesionaliai žaidė krepšinį, tris sykius yra tapęs Adrijod lygos MVP, patekęs į 2004 m. Europos antrąją komandą, o 2001 m. tapęs Europos čempionu su Serbijos ir Juodkalnijos rinktine.

2012–2020 m. jis treniravo Belgrado „Mega Basket“ ekipą, 2021 m. trumpai dirbo Podgoricos „Budučnost“, o tada persikėlė į NBA, „Warriors“ klubą.