Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 KOVO 13 D. | Nekrologas.lt
Darius Štitilis
1974 - 2024 KOVO 12 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Darius Štitilis (50) profesorius, Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo ir verslo fakulteto dekanas.

Eidamas 50-uosius metus kovo 12 d. staiga mirė Mykolo Romerio universiteto Viešojo valdymo ir verslo fakulteto (VVVF) dekanas prof. dr. Darius Štitilis. Liūdną žinią pranešė Mykolo Romerio universitetas.

Profesorius buvo ilgametis Mykolo Romerio universiteto darbuotojas, daug laiko ir jėgų skyręs universiteto veiklai, garsinęs MRU vardą pasaulyje.

„Savo akademinės kelionės metu, daugiau nei 25 metus VVVF dekanas tyrinėjo informacinių technologijų teisės sritį, asmens duomenų apsaugos ir kibernetinio saugumo klausimus, kibernetinius nusikaltimus ir biometrinių technologijų teisinį reguliavimą, – rašoma universiteto nekrologe.

– Profesorius dr. D. Štitilis buvo vienas pagrindinių mokslininkų, kūrusių Lietuvos kibernetinio saugumo strategijos modelį. Profesorius sukūrė studijų programą „Kibernetinio saugumo valdymas“ ir jai sėkmingai vadovavo.“

2021 m. kartu su Karališkojo Melburno technologijos instituto kolegomis įkūrė ir vadovavo Australijos ir Lietuvos kibernetinio saugumo tyrimų tinklui (ALCRN). Dekanas visuomet buvo pasitempęs, reiklus, atsakingas, mėgo bendrauti su studentais.

D. Štitilis publikavo daugiau nei 50 mokslinių straipsnių, kurių nemaža dalis įtraukta į Web of Science ir / arba Scopus bei kitas duomenų bazes.

Profesorius nuolat dalyvavo mokslinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienyje, kur pristatydavo mokslo pranešimus bei projektinės veiklos rezultatus. Garsindamas universiteto vardą, aktyviai dalyvavo rengdamas doktorantus, ruošė nacionalinius ir tarptautinius mokslo programų projektus.

„Mykolo Romerio universiteto bendruomenė visada atsimins profesorių dr. D. Štitilį ne tik kaip darbuotoją, kūrusį ir garsinusį MRU vardą, bet ir kaip išskirtinai darbščią, šviesią, geranorišką ir labai nuoširdžią asmenybę, kuriai visuomet pirmoje vietoje buvo žmogus“, – rašoma universiteto bendruomenės socialiniuose tinkluose.

::alfa::Staigi mirtis pasiglemžė Mykolo Romerio universiteto profesorių