Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2017 GEGUŽĖS 4 D. | Nekrologas.lt
Dalius Mertinas
1961 GEGUŽĖS 21 D. - 2017 GEGUŽĖS 4 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Dalius Mertinas (55 metų) aktorius, prezidento Algirdo Brazausko žentas, filmavosi „Giminių“ seriale,

2017 m. gegužės 4 d., eidamas 56-uosius metus po ilgų metų kovos su vėžiu mirė aktorius Dalius Mertinas.

Aktorius daug metų kovojo su vis atsinaujinančiu kraujo vėžiu. Keletą kartų jam buvo pavykę įveikti šią klastingą ligą, tačiau ji vis sugrįždavo.

D. Mertino uošvis buvo amžiną atilsį prezidentas Algirdas Brazauskas. Jiedu, kol A. Brazauskas buvo gyvas, artimai bendravo, pasidalindavo mintimis apie tą pačią juos ištikusią ligą.

Nepaisydamas sunkios ligos ir alinančio gydymo D. Mertinas stengėsi dirbti iš visų jėgų. Jis dar spėjo nusifilmuoti naujame legendinio serialo „Giminės“ sezone.

D. Mertinas žiūrovų meilę pelnė dalyvaudamas televizijos projektuose ir serialuose.

Jis gimė operos dainininko Algirdo Mertino ir istorikės Elenos Mertinienės šeimoje. Po LTSR Valstybinės konservatorijos baigimo dirbo Vilniaus Jaunimo teatre. Vėliau aktorius vaidino „Vaidilos“ teatre, dalyvavo televizijos projektuose „Lietuvos šokių dešimtukas“, „Žvaigždžių duetai“, vedė įvairias televizijos laidas, renginius.

Aktorius sukūrė vaidmenų kino ir televizijos filmuose. Jis vaidino filmuose „Vilius Karalius“ (rež. Vidmantas Bačiulis, 1988), „Miškais ateina ruduo“ (rež. Raimondas Vabalas, 1990), „Vandenyno gangsteriai“ (rež. Stepanas Pučinianas, 1992), „Ir jis pasakė jums sudie“ (rež. Andrius Šiuša, 1993) ir kt. Tačiau labiausiai jį išgarsino Sauliaus vaidmuo 1992 m. pradėtame kurti legendiniame televizijos seriale „Giminės“ (rež. Saulius Vosylius).