Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BALANDŽIO 22 D. | Nekrologas.lt
Dalia Aukštkalnienė
1947 SAUSIO 2 D. - 2024 BALANDŽIO 18 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Dalia Aukštkalnienė (77), buvusi Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos mokytoja, direktoriaus pavaduotoja.

Balandžio 18 d. mirė buvusi Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos mokytoja, direktoriaus pavaduotoja Dalia Aukštkalnienė.

Žinia apie netektį socialiniuose tinkluose pasidalino Rietavo savivaldybės administracija. „Reiškiame nuoširdžią užuojautą D. Aukštkalnienės šeimai, artimiesiems ir visiems ją pažinojusiems“, – rašo Rietavo savivaldybės administracija.

Socialiniuose tinkluose pasidalintame įraše administracijos specialistai prisiminė mokytojos, direktorės pavaduotojos ir laikinai gimnazijos direktorės pareigas ėjusios D. Aukštkalnienės gyvenimą.

„Dalia Aukštkalnienė (Mažeikaitė) gimė 1947 m. sausio 2 d. Biržų raj., Beržinių kaime. 1954 m., tėvams persikėlus į Rietavą, pradėjo lankyti tuometinę Rietavo vidurinę mokyklą ir 1963 m. ją baigė.

1968 m. baigė studijas tuometiniame Vilniaus Valstybiniame Pedagoginiame Institute ir įgijo biologijos – fizinio auklėjimo mokytojos specialybę. Tais pačiais metais pagal paskyrimą pradėjo dirbti Šilalės vidurinėje mokykloje fizinio lavinimo mokytoja.

1969 m. ištekėjo, o 1974 m. pagal vyro paskyrimą išvyko į Komi ATSR Pečioros miestą, kur dirbo fizinio lavinimo mokytoja.

1979 m. grįžo į Lietuvą ir dirbo Rietavo TŪT sporto metodiste. 1980 m. išvyko gyventi į Gargždus ir įsidarbino Klaipėdos rajono Vėžaičių aštuonmetėje mokykloje.

Nuo 1981 m. grįžo gyventi į Rietavą ir dirbo Rietavo vidurinėje mokykloje fizinės kultūros mokytoja. Nuo 1995 m. tapo šios mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui. Nuo 2014 m. sausio 1 d. iki rugsėjo 1 d. laikinai ėjo Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos direktorės pareigas“, – rašoma Rietavo savivaldybės administracijos socialinių tinklų paskyroje.

::alfa::Mirė gerbiama Lietuvos mokytoja