Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 13 D. | Nekrologas.lt
Dainius Sušinskis
2024 LIEPOS 16 D. - 1970 SAUSIO 1 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Dainius Sušinskis – smuikininkas.

Praėjusių metų pradžioje fotografės, psichologės ir socialinių mokslų daktarės Alionos Šalaj šeimą sukrėtė žinia – jos vyrui Dainiui Sušinskiui, su kuriuo augino keturis vaikus, nustatytas pažengęs ir agresyvus antinksčių vėžys. Birželio 13 d. moteris pasidalijo liūdna žinia – Dainius mirė. Moteris prašo visuomenės padėti.

„Tikiu, kad ir jūs turit savų būdų susisiekti su anapusiniu pasauliu. Vakar mirė Dainius. Pamojuokite, palinkėkite lengvo kelio jam – mylimam artimajam, kolegai, bičiuliui, pažįstamam – ir jūs.

Kviečiame atsisveikinti su Dainiumi penktadienį, birželio 14 d., Vilniaus šv. Kazimiero (jėzuitų) bažnyčios salėje nuo 14 iki 22 val. Į salę pateksite pro pagrindinį bažnyčios įėjimą arba vartus iš kairės. Birželio 15 d. 10 val. vyks mišios Šv. Kazimiero bažnyčioje, 11 val. pajudėsime Kairėnų kapinių link. Prašome pagerbti velionį viena balta gėle. Pinigai padėjo ir padeda. Šiuo sudėtingu laikotarpiu be to, kad rūpinausi vaikais, namais ir Dainiumi, mokėjau sąskaitas. Daug jų. Kartais mano galvoje netelpančias ir tik jūsų visų dėka įmanomas sumas“, – rašo moteris ir prašo visus galinčius ir norinčius padėti finansiškai.

„Mes jau dabar jo labai ilgimės ir, matyt, visada ilgėsimės. Bent jau mane Dainius mokė branginti gyvenimą. Dovanojo ramų, aiškų, niekada nenutrūkusį rūpestį, prisilietimus, vaikus ir mus taip sulipdžiusį humorą (nerealiai subtilų!). Tikiu, kad šį tą svarbaus dovanojo ir kiekvienam (-ai) iš jūsų – atsiminkime tai ir branginkime. Amžiną atilsį ir lengvumo“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė moteris.

::alfa::Mirė reta vėžio forma sirgęs Dainius Sušinskis, šeima prašo pagalbos