Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2019 VASARIO 6 D. | Nekrologas.lt
Dainida Valsiūnaitė
1974 GEGUŽĖS 4 D. - 2019 VASARIO 6 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Dainida Valsiūnaitė (44 metų), viešųjų ryšių specialistė, tarptautinių misijų dalyvė

Eidama 45-uosius metus 2019 m. vasario 6 d. mirė įvairių tarptautinių misijų dalyvė, viešųjų ryšių specialistė Dainida Valsiūnaitė.

Daug metų stebėjusi rinkimus ir vykdžiusi misijas pavojingose pasaulio šalyse, kur švilpia kulkos, o mirtis yra kasdienis įvykis, D. Valsiūnaitė grįždavo sveika, bet savo tėvynėje neįveikė klastingo gripo. Išsivysčius sunkioms gripo komplikacijoms moteris užgeso ligoninėje.

D. Valsiūnaitė Vytauto Didžiojo universitete baigė politologijos bakalauro bei informacijos analizės ir komunikacijos magistro studijas. Ji yra dirbusi LRT atstove spaudai, Europos komiteto prie Vyriausybės Visuomenės informavimo skyriaus vedėja, taip pat vyriausiąja ryšių su visuomene specialiste.

Lietuvė koordinavo rinkimų stebėtojų darbą sudėtingose misijose Rytų Timore, Burkina Fase, Egipte, Siera Leonėje ir Tunise. Ji buvo rinkimų stebėtoja Afganistane, Alžyre, Dramblio Kaulo Krante, Etiopijoje, Gabone, Haityje, Mauritanijoje, Nigeryje, Sudane, Zambijoje. Lietuvė taip pat stebėjo rinkimus pavojingiausiose Afrikos šalyse – Gvinėjoje, Ruandoje, Konge. Kaip ESBO rinkimų stebėtoja D. Valsiūnaitė taip pat dirbo Baltarusijoje, Uzbekistane, Kosove ir Bosnijoje.

Moterį užklupęs gripo virusas pamažu alino jaunos moters organizmą, nes visą sausį ji sirguliavo. Tačiau į šiuos negalavimus Dainida rimtai nežiūrėjo. Ji vartojo vaistus nuo peršalimo ir laiku nesureagavo į savo būklę.

Tačiau delsimas buvo pragaištingas. Kai Dainida pateko į Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikas, jai buvo nustatytas sepsis, plaučių uždegimas – moteris buvo paguldyta į reanimaciją. Medikai nustatė, kad dėl gripo išsivystė sunkios komplikacijos, jos ypač pažeidė širdį. Vasario 4-ąją medikai nustatė jai širdies nepakankamumą, o vasario 6-ąją D. Valsiūnaitė mirė.

D. Valsiūnaitė buvo ištekėjusi už garsaus verslininko, nekilnojamojo turto agentūros „Centro kubas“ įkūrėjo Arūno Strolio. 2019 m. gruodžio 30 d., būdamas 56 metų šis verslininkas netikėtai mirė.

Ši santuoka buvo įdomi tuo, kad prieš tai buvo sudaryta vedybų sutartis. Tuo metu Lietuvoje tai buvo naujas dalykas ir vertinamas dviprasmiškai. Tuometis nekilnojamojo turto agentūros „Centro kubas“ vadovas A.Strolis kartą jau buvo išsiskyręs, jis tikino, kad vedybų sutartis greitai bus įprasta kaip gyvybės draudimas arba išperkamoji nuoma.

D. Valsiūnaitė 2003 m. vadovavo referendumo dėl Lietuvos narystės Europos Sąjungoje informacinės kampanijos darbo grupei. 2004 m. ji buvo kandidato į prezidentus Petro Auštrevičiaus rinkimų štabo vadovė. 2003–2005 m. dirbo LRT atstove spaudai, o 2009 m. buvo tuomečio Seimo pirmininko A. Valinsko patarėja.