Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 GEGUŽĖS 18 D. | Nekrologas.lt
Dabney Colemanas
1932 SAUSIO 3 D. - 2024 GEGUŽĖS 16 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Dabney Colemanas (92), aktorius, vaidinęs Sidnėjaus Polacko filme „Tutsi“.

Gegužės 16 d. būdamas 92 metų Jungtinėse Amerikos Valstijose mirė aktorius Dabney Coleman, žiūrovams pažįstamas dėl nesimpatiško režisieriaus vaidmens Sidnėjaus Polacko filme „Tutsi“ (angl. “Tootsie“).

Anot naujienų agentūros „Associated Press“, aktoriaus dukra Quincy Coleman sakė, kad jos tėvas mirė savo namuose Santa Monikoje, jis „taikiai ir grakščiai įkvėpė paskutinį žemišką atodūsį“.

D. Colemano kolegos socialiniuose tinkluose dalijasi šiltais prisiminimais apie aktorių. „Didysis Dabney Coleman tiesiogine prasme sukūrė charakterinio veikėjo archetipą. Jam taip gerai sekėsi tai, ką darė, kad sunku įsivaizduoti pastaruosius 40 kino ir televizijos metų be jo“, – rašė Benas Stilleris.

Du dešimtmečius D. Colemanas dirbo filmuose ir televizijos serialuose kaip talentingas, bet praktiškai nepastebėtas atlikėjas. Viskas pasikeitė 1976 m., kai jis gavo korumpuoto Fernwood miestelio mero vaidmenį satyrinėje muilo operoje „ Mary Hartman, Mary Hartman“.

Tuomet jo kūrybiniame bagaže atsirado tokie filmai ir TV serialai kaip „Tootsie“, „The Man in the Red Shoe“, „Stuart Little“ ir kiti.

::alfa::Mirė filme „Tutsi“ vaidinęs aktorius Dabney Colemanas