Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 LIEPOS 2 D. | Nekrologas.lt
Cíntia Goldani
1988 - 2024 BIRŽELIO 29 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Cíntia Goldani (36), brazilė, kultūrizmo čempionė.

Eidama 37-uosius metus birželio pabaigoje netikėtai mirė kultūrizmo čempionė Cíntia Goldani. Mirtis ją ištiko, kai moteris patyrė plaučių emboliją. Sportininkė po kelių dienų turėjo dalyvauti aukščiausio lygio varžybose.

Pasak „Musclecontest Brasil“ renginio organizatorių, C. Goldani iš Rio Grande do Sul mirė trečiadienį nuo plaučių embolijos. „Su dideliu skausmu ir liūdesiu informuojame jus apie profesionalios sportininkės C. Goldani mirtį dėl plaučių uždegimo komplikacijų“, – sakoma „Musclecontest International“ pranešime.

Plaučių emboliją gali sukelti sunkumų kilnojimas ir sunkus fizinis krūvis, tačiau konkurso organizatoriai teigė, kad C. Goldani atveju ją sukėlė neseniai prasidėjęs plaučių uždegimas. Vietos žiniasklaida pranešė, kad ji buvo skubiai nuvežta į ligoninę, tačiau mirė.

2021 m. moteris tapo fitneso sporto profesionale, o po metų pasiekė nacionalinį lygį. Kaip rašo Dailymail.co.uk, C. Goldani kitą mėnesį turėjo dalyvauti fitneso konkurse.

Gustavo Cesaris, jos partneris ir kolega kultūristas, pasidalijo nuotrauka, kurioje C. Goldani stovėjo prieš reklaminį „Inside Out 2“ plakatą ir parašė: „Tai paskutinė tavo nuotrauka, kurią turiu savo telefone. Tokią noriu tave prisiminti amžinai.“

Vyras teigė, kad moteris skleidė nuostabią energiją, tai – geriausias žmogus, kokį tik jis sutiko savo gyvenime.

„Norėčiau tau padėkoti už viską, ką dėl manęs padarei, bet dėkosiu tau kiekvieną dieną, kai pamatysiu saulėlydį. Ačiū, Cíntia, tu esi sukurta iš tikros meilės, ir Dievas norėjo, kad būtum arčiau jo, toli nuo šio pasaulio blogio“, – rašė G. Cesaris.

C. Goldani nuolat dalijosi motyvaciniais įrašais su savo 21 tūkst. sekėjų instagrame. Jos paskutinis įrašas buvo paskelbtas birželio 17 d.: „Mes esame tai, ką nuolat darome. Todėl tobulumas yra įprotis.“

::alfa::Prieš itin svarbias varžybas netikėtai mirė garsi kultūrizmo čempionė