Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 VASARIO 24 D. | Nekrologas.lt
Chrisas Gauthier
1976 SAUSIO 27 D. - 2024 VASARIO 23 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Chrisas Gauthier (48 metų) serialų „Senų senovėje“ ir „Išrinktieji“ aktorius

Vasario 23 d. mirė serialų „Senų senovėje“ ir „Išrinktieji“ aktorius Chrisas Gauthier. Britų kilmės Kanados aktorius mirė būdamas 48 metų.

Agentūra „Tristar Appearances“/“Event Horizon Talent“, kuri atstovavo J. Gauthier, pranešime teigė, kad jis mirė „po trumpos ligos“.

Po C. Gauthier mirties našle liko jo žmona Erin, našlaičiais – du sūnūs.

„Mylimas serialų ir filmų aktorius Chrisas dalijosi savo talentais su daugeliu iš mūsų tiek televizijoje, tiek kine. Jo netektį išgyvena ne tik jo gerbėjai, bet ir tie, kuriems teko laimė pažinti jį asmeniškai“, – rašoma agentūros pranešime.

Tarp gerbėjų mylimiausių C. Gauthier vaidmenų buvo Neville‘is filme „Need for Speed: Carbon“ ir Williamo Smee vaidmuo seriale „Senų senovėje“.

Jis taip pat vaidino serialuose „Išrinktieji“ („Supernatural“), „Harperio sala“, „Smolvilis“, „Šventovė“, „Neįtikėtinos Lemoni Sniketo istorijos“, „Rytojaus legendos“. Tarp jo vaidmenų filmuose – „40 dienų ir 40 naktų“, „Agentas Kodis Banksas“, „Fredis prieš Džeisoną“.

C. Gauthier taip pat vaidino kavinės savininką Vincentą mokslinės fantastikos televizijos seriale „Eureka“. Pasak IMDb, jis pasirodė 67 to serialo epizoduose.

Duodamas interviu 2021 m., J. Gauthier sakė, kad jis pradėjo vaidinti mokykliniuose spektakliuose, o mėgėjų ir profesionalų teatre vaidino vidurinėje mokykloje.

„Visada buvau stambus, stengiausi būti linksmas vaikinas“, – sakė jis.

C. Gauthier gimė 1976 m. sausio 27 d. Lutone, Anglijoje. Kai jam buvo penkeri, šeima persikėlė į Kanadą ir jis užaugo mažame miestelyje. Viename interviu jis pasakojo, kad dar pradinėje mokykloje matė vietinio teatro spektaklį „Sing of a Song of Sixpence“, kuris paskatino jį galvoti apie aktoriaus profesiją.

Būdamas dvidešimties metų vaikinas persikėlė į Vankuverį. Jo aktoriaus karjera ekrane prasidėjo 2000 m., kai jis pasirodė vienoje iš televizijos serialo „Šaltasis būrys“ serijų. Vėliau buvo nedideli vaidmenys filmuose „40 dienų ir 40 naktų“ ir „Nemiga“, po kurių aktoriaus karjera šovė į viršų.

::alfa::Mirė populiarus serialų aktorius: vyrui buvo 48-eri