Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 11 D. | Nekrologas.lt
Chetas Walkeris
1940 VASARIO 22 D. - 2024 BIRŽELIO 8 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Chetas Walkeris (84), vienas rezultatyviausių visų laikų NBA žaidėjų.

Būdamas 84 metų, birželio 8 d. mirė vienas rezultatyviausių visų laikų NBA žaidėjų Chetas Walkeris. Jis buvo krepšinio „Šlovės muziejaus“ narys, NBA čempionas.

Ch.Walkeris NBA lygoje praleido 13 metų, per kuriuos rungtyniavo dvejose ekipose – „Chicago Bulls“ ir „Philadelphia 76ers“.

1967 m. atstovaudamas Filadelfijos klubą, Ch.Walkeris tapo NBA čempionu. Krepšininkas taip pat net 7 kartus dalyvavo „Visų žvaigždžių“ rungtynėse.

Ch. Walkeris vidutiniškai pelnydavo daugiau nei 19 taškų ir atkovodavo aštuonis kamuolius „76ers“ ekipoje, kuri laimėjo 68 rungtynes ​​ir pralaimėjo tik 13 – tai geriausias rezultatas tuo metu NBA istorijoje.

Ch. Walkeris buvo paskelbtas vienu rezultatyviausių visų laikų NBA žaidėjų.

Baigęs krepšininko karjerą Ch. Walkeris tapo sėkmingu televizijos filmų prodiuseriu. Jis yra atsiminimų knygos „Ilgas atėjimas: juodaodžio atleto amžius Amerikoje“ (1995) autorius.

2012 m. vasario 24 d., praėjus dviem dienoms po 72-ojo gimtadienio buvo paskelbta, kad Ch. Walkerį veteranų komitetas išrinko į Naismitho memoralinį krepšinio šlovės muziejų. 2012 m. rugsėjo 7 d. jis buvo oficialiai įtrauktas į Šlovės muziejų Springfilde, Masačusetso valstijoje.

::alfa::Mirė vienas rezultatyviausių visų laikų NBA žaidėjų Chetas Walkeris