Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 KOVO 5 D. | Nekrologas.lt
Charlie'as „Grifas“ Griffinas
2024 KOVO 4 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Charlie'as „Grifas“ Griffinas – “National Geographic“ dokumentinio serialo „Pašėlęs tunas“ žvaigždė

Kovo 4 d. laivo katastrofoje žuvo „National Geographic Channel“ dokumentinio serialo „Pašėlęs tunas“ (angl. „Wicked tuna“) žvejys, komandos narys, kapitonas Charlie'as „Grifas“ Griffinas.

Serialas „Pašėlęs tunas“, atkleidžiantis paprastųjų tunų žvejybos ypatumus, buvo rodomas „National Geographic“ nuo 2014 m. iki 2021 m.

Žinia apie C. Griffino mirtį pirmadienį buvo patvirtinta oficialiame žvaigždės „Facebook“ puslapyje. „Su didžiausiu liūdesiu pranešame, kad šiandien, kovo 4 d., per nelaimingą atsitikimą laive žuvo Charlie'as „Grifas“ Griffinas ir jo mylimas šuo Leila, – rašoma pranešime.

Prašome palaikyti šeimą ir draugus savo mintimis ir maldomis. Mes amžinai prisiminsime Grifą!“

„National Geographic“ ir „Pilgrim Media Group“ bendrai išplatintame pareiškime teigė: „Liūdina žinia, kad „Pašėlęs tunas: šiaurė prieš pietus“ aktorius kapitonas Charlie'as „Griffas“ Griffinas šią savaitę mirė po laivo katastrofos, nesusijusios su serialu.

Charlie'as buvo žvejybos laivo „Reels of Fortune“ kapitonas ir pasirodė nuo antro iki penktojo „Pašėlusio tuno“ sezonų, žvejodamas kartu su savo vieninteliu vaiku Jake'u. Charlie'as buvo visiems žinomas kaip energingas žvejys, turintis didelę širdį. Mes prisijungiame prie Charlie'o šeimos, kolegų aktorių ir draugų, gedinčių jo netikėtos netekties.“

JAV pakrančių apsaugos tarnyba pranešė, kad C. Griffino laivas dingo sekmadienį netoli Oregono įlankos. Manoma, kad 35 pėdų laivas apvirto.

Grifas ir jo šuo buvo rasti krante mirę.

Kartu su žuvusiuoju plaukė ir dar vienas keleivis. Neįvardinto asmens paieška tebevyksta.

„Pašėlęs tunas“ – tai žvejų, medžiojančių tunus, gyvenimas ir kasdienybė iš arti: arši konkurencija, šaltis, sunkus darbas ir iššūkiai – iš kartos į kartą su gilia istorija ir tradicijomis perduodamas amatas.

Glosteryje ir Masačusetse, Atlanto vandenyne, profesionalūs žvejai kovoja ne tik tarpusavyje, bet ir patys su savimi. Šios kovos tikslas – pagauti vieną iš greičiausių ir protingiausių žuvų pasaulyje.

Nepaisant to, jog tunas – didelė žuvis (pasitaiko iki 300 kg sveriančių tunų), žvejai juos medžioja tik su meškerėmis. Tunas – vienintelis šių žvejų pragyvenimo šaltinis. Už dienos laimikį vienas žvejys gali uždirbti net 20 tūkstančių dolerių, todėl konkurencija čia didžiulė.

::alfa:: Laivo katastrofoje žuvo serialo „Pašėlęs tunas“ žvaigždė – kapitonas Grifas