Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BALANDŽIO 2 D. | Nekrologas.lt
Chance Perdomo
1996 SPALIO 19 D. - 2024 KOVO 31 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Chance Perdomo (27), serialų „Jaudinantys Sabrinos nuotykiai“ ir „V karta“ žvaigždė.

Kovo 31 d. per motociklo avariją žuvo amerikiečių ir britų aktorius Chance Perdomo. Jam buvo 27 metai.

„Sunkia širdimi dalijamės žiniomis apie Chance'o Perdomo netikėtą mirtį per motociklo avariją. Pareigūnai informavo, kad su juo nesusiję kiti asmenys. Visi, kurie jį pažinojo, jautė jo aistrą menui ir nepasotinamą gyvenimo troškulį. Tie, kuriuos jis mylėjo labiau, išsaugos jo šilumą“, – tokius jo atstovo žodžius publikuoja „Variety“.

Kur įvyko avarija, patikslinta nebuvo.

„Mes prašome gerbti šeimos norą išsaugoti privatumą, kadangi jie gedi mylimo sūnaus ir brolio“, –nurodė atstovas.

Ch. Perdomo buvo žinomas dėl Ambrose'o Spellmano vaidmens „Netflix“ seriale „Jaudinantys Sabrinos nuotykiai“ (angl. „Chilling Adventures of Sabrina“) ir Andre Andersono – seriale „V karta“ (angl. „Gen V“).

„Mes negalime su tuo susitaikyti. Tiems iš mūsų, kurie jį pažinojome ir dirbome su juo, Chance visada buvo žavus ir besišypsantis, entuziastinga gamtos jėga, nepaprastai talentingas aktorius ir labiau už viską – tiesiog labai malonus, mielas žmogus, – rašoma bendrame „Gen V“ kūrėjų pareiškime. – Netgi rašyti apie jį būtuoju laiku nėra prasmės. Labai užjaučiame Chance'o šeimą ir liūdime dėl savo draugo ir kolegos netekties. Šį vakarą apkabinkite savo artimuosius.“

Ch. Perdomo gimė 1996 m. spalio 19 d. Los Andžele, Kalifornijoje. Būdamas vaikas, jis su mama persikėlė į Sautamptoną Hempšyro grafystėje, Anglijoje, kur lankė Redbridge bendruomenės mokyklą, o vėliau – Peterio Symondso koledžą Vinčesteryje.

Iš pradžių Ch. Perdomo ketino studijuoti teisę, bet vėliau nusprendė užsiimti vaidyba; jis tapo Nacionalinio jaunimo teatro aktoriumi.

Ch. Perdomo pasirodė keliuose televizijos serialuose ir trumpametražiuose filmuose, kol jam buvo pasiūlytas Ambrose'o Spellmano vaidmuo siaubo seriale „Jaudinantys Sabrinos nuotykiai“. Jame jis vaidino keturis sezonus nuo – 2018 m. iki 2020 m.

Ch. Perdomo taip pat atliko Jerome'o Rogerso vaidmenį 2018 m. televizijos filme „Killed by My Debt“, už kurį pelnė BAFTA nominaciją kaip geriausias pagrindinio vaidmens aktorius.

Seriale „V karta“ Ch. Perdomo vaidino Andre Andersoną, Godolkino universiteto studentą, kuris naudojasi magnetinio manipuliavimo sugebėjimais. Po aktoriaus mirties serialo kūrimas atidėtas neribotam laikui.

Kalbant apie kitus filmus, Ch. Perdomo įkūnijo Landoną Gibsoną filmuose „After We Fall“ (2021), „After Ever Happy“ (2022) ir „After Everything“ (2023).

::alfa::Motociklo avarijoje žuvo populiarių serialų žvaigždė: jam buvo 27-eri