Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 KOVO 1 D. | Nekrologas.lt
Cat Janice
1993 SAUSIO 20 D. - 2024 VASARIO 28 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Cat Janice (31 metų) nuo vėžio mirusi dainininkė, populiaraus hito „Dance You Outta My Head“ autorė

Vasario 28 d. nuo sarkomos vėžio, būdama vos 31-erių metų amžiaus mirė amerikiečių dainininkė ir dainų autorė Cat Janice. Jau sirgdama ji įrašė sparčiai išpopuliarėjusį hitą “Dance You Outta My Head“, kurį skyrė septynerių metų sūnui Lorenui.

31-erių dainininkei ir dainų autorei Cat Janice prieš keletą metų buvo diagnozuotas vėžys. Ne vienerius metus su klastinga liga kovojusi moteris neseniai socialiniuose tinkluose išplatino paskutinį savo prašymą: ji paprašė savo „TikTok“ sekėjų transliuoti naują dainą, kurią parašė savo 7-erių sūnui Lorenui, kad galėtų jam palikti pinigų.

Sausio 23-ąją 31-erių Cat sužinojo, kad jos daina „Dance You Outta My Head“ atsidūrė „iTunes“ topuose. Po kelerių sunkių metų dainininkei ir dainų autorei tai buvo pasididžiavimo kupina akimirka.

Prie sergančios mamos prašymo prisidėjo ir „Power Hit Radio“ – šį kūrinį galima išgirsti radijo eteryje.

2021 m. lapkritį Vašingtone gyvenanti moteris pirmą kartą pajuto gumbą kakle. Nors iš pradžių ji nieko neįtarė, netrukus suprato, kad guzelis darosi didesnis ir vis kietesnis. Tai paskatino Janice kreiptis į gydytoją.

Jai buvo diagnozuota sarkoma – retas piktybinis navikas. Moteriai buvo atlikta operacija, chemoterapija ir spindulinis gydymas, o 2022-ųjų liepos 22 d. paskelbta, kad ligą ji sėkmingai nugalėjo.

Visą šį laiką ji ir toliau dainavo, rašė dainas ir dalijosi jomis socialiniuose tinkluose su sekėjais. Tačiau 2023-ųjų birželį Vašingtono srities muzikos apdovanojimų laureatė jiems pranešė, kad vėžys sugrįžo į plaučius.

„Planuoju vėl tęsti gydymą. Ketinu būti tikrai velniškai stipri ir pranešti jums, kas vyksta. Ir labai jums dėkoju, kad mane mylite“, – socialiniuose tinkluose kalbėjo ji.

Tačiau 2024-ųjų sausį C. Janice pasidalijo skaudžia naujiena: „Turiu blogų žinių – vėžys nugalėjo. Aš stipriai kovojau, tačiau sarkoma taip pat yra stipri“, – pranešė ji.

Ji taip pat paskelbė, kad visas savo dainas perrašė sūnaus vardu ir išdėstė ir paskutinį savo pageidavimą.

“Ačiū, kad mane mylite. Aš meldžiuosi, kad stebuklas padėtų man išgyventi, bet, manau, esu kviečiama namo. Mano paskutinis džiaugsmas būtų, jei jūs išsisaugotumėte mano dainą „Dance You Outta My Head“ ir ją transliuotumėte, nes visos pajamos eina tiesiai mano 7-erių berniukui.

Prašau, pasidalykite tuo, turiu tai palikti jam. Jei ką nors ir turite žinoti, tai tik tai, kad vienintelė nuomonė apie save yra jūsų nuomonė. Mylėkite save ir būkite švelnūs kitiems. Tikiuosi, kad man pavyks tai išgyventi, bet jei ne, visiems labos nakties“, – skaudų atsisveikinimo laišką parašė C. Janice.

Sausio 10 d. ji pateko į hospisą po to, kai nebegalėjo kvėpuoti intensyviosios terapijos skyriuje. “Peaple“ portalui moteris pasakojo, kad dainos „Dance You Outta My Head“ idėja kilo praėjusį pavasarį. Ji su sūnumi važinėjo automobiliu ir pro langus mėgavosi šiltu oru.

„Sugalvojome keletą smagių žodžių ir mažą dainelę. Įrašiau ją, o laikui bėgant kartkartėmis ją leisdavome automobilyje“, – pasakojo ji.

Žinią apie Cat Janice mirtį šeima askelbė savo „Instagram“ paskyroje: „Šį rytą iš savo vaikystės namų ir apsupta mylinčios šeimos, Catherine taikiai pateko į savo dangiškojo kūrėjo šviesos ir meilės glėbį.

Būsime amžinai dėkingi už meilės pliūpsnį, kurio Catherine ir mūsų šeima sulaukė per pastaruosius kelis mėnesius. Cat matė, kad jos muzika nukeliauja ten, kur ji niekada nesitikėjo, ir ilsisi ramiai žinodama, kad ji ir toliau savo muzikos dėka rūpinsis savo sūnumi. Be jūsų visų tai nebūtų buvę įmanoma“.

Daina, kurią ji skyrė savo sūnui, į eterį išleista sausio 19 d. Ji pasiekė 1 vietą „TikTok Billboard Top 50“ ir pateko į „Billboard“ dainų topų dešimtuką. Daina taip pat transliuojama „Spotify“ platformoje ir buvo perklausyta daugiau nei 12 mln. kartų.

Cat Janice, kurios tikrasis jos vardas Catherine Janice Ipsan, nuo ketverių metų mokėsi muzikos, grojo smuiku ir fortepijonu. Paauglystėje ji pati pradėjo rašyti muziką. Pirmąjį albumą mergina išleido 2014 m., būdama 21 metų, o kitąmet – antrąjį albumą. 2019 m. ji laimėjo WAMMY (Vašingtono srities muzikos apdovanojimą) kaip geriausia Vašingtono roko atlikėja. Jos daina „Pricey“ buvo pristatyta „Netflix“ laidoje „Selling Sunset“.

::alfa::Klastinga liga įveikė „TikTok“ užkariavusią dainininkę: jai buvo vos 31-eri