Čia Jūs galite atsiųsti savo parašytą nekrologą publikavimui portale Nekrologas.lt
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas norint išspręsti problemas, susijusias su Jūsų siunčiama informacija. Jo nenurodžius, negalėsime garantuoti Jūsų nekrologo publikavimo mūsų portale.
Pridėti iliustraciją (max 6)
Necenzūriniai, neapykantą kurstantys ir panašūs tekstai nebus publikuojami.
Privaloma nurodyti: velionio vardą, pavardę, gimimo datą (bent metus) ir pilną mirties datą.
SIŲSTI NEKROLOGĄ

IŠVALYTI ŠIĄ FORMĄ
Pasirinkite žvakutę (5 € / 12 mėn.)
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas
25 €
Jūsų e-pašto adresas bus naudojamas tik Jūsų identifikavimui tinklapyje Nekrologas.lt, jį privaloma nurodyti
Pridėti iliustraciją (neprivaloma)
0
Fotografija nepasirinkta
Supratau, kad įvedus necenzūrinį, neapykantą kurstantį tekstą, jis bus pašalintas iš tinklapio, o sumokėtas mokestis nebus grąžinamas


2024 BIRŽELIO 5 D. | Nekrologas.lt
Brother Marquis
1966 BALANDŽIO 4 D. - 2024 BIRŽELIO 3 D.
UŽDEGTI ŽVAKUTĘ
PAREIKŠTI UŽUOJAUTĄ

Brother Marquis (58), vienas pagrindinių skandalingosios hiphopo grupės „2 Live Crew“ narių.

Birželio 3 d. būdamas 58 metų mirė skandalingosios, atvirai seksą apdainavusios hiphopo grupės „2 Live Crew“ reperis Brother Marquis.

Informaciją apie Brother Marquis, kurio tikrasis vardas buvo Markas D. Rossas, mirtį grupės vadovas patvirtino leidiniui „Rolling Stone“. Mirties priežastis nebuvo nurodyta.

Kitas minėtos grupės narys, kolega reperis Fresh Ice Kid, kurio tikrasis vardas buvo Christopheris Wongas Wonas, mirė 2017 m.

Brother Marquis gimė 1966 m. Ročesteryje, Niujorke. Paauglystėje jis persikėlė į Los Andželą.

Vėliau jis apsigyveno Majamyje ir 1986 m. prisijungė prie „2 Live Crew“. Jis buvo vienas pagrindinių šios prieštaringiausiai vertinamos grupės muzikos istorijoje narių. „2 Live Crew“ kėlė bangas dėl atvirai seksualių dainų tekstų ir albumų viršelių.

Grupėje, be Brother Marquis, grojo tokios repo garsenybės kaip DJ Mr. Mixx, Fresh Kid Ice ir Luke'as Skyywalkeris.

Pirmasis Brother Marquis ir „2 Live Crew“ albumas „The 2 Live Crew Is What We Are“ tapo auksiniu. Taip pat ir antrasis jų albumas „Move Somethin“.

Po metų, 1989 m., grupė atsisakė dainos „As Nasty as They Wanna Be“, kuri buvo platininio singlo „Me So Horny“ sėkmingiausia daina. Tai buvo pirmasis albumas, kurį JAV vyriausybė paskelbė teisiškai nepadoriu. Nors po kelerių metų sprendimas buvo panaikintas, kilęs dėmesys albumui padėjo tapti dvigubai platininiu.

1990 m. grupė išleido albumą „Banned in the USA“, ant kurio viršelio puikavosi etiketė, įspėjanti pirkėjus apie aiškų turinį.

Šio albumo titulinė daina „Banned in the USA“ buvo tiesioginė nuoroda į ankstesnio jų albumo uždraudimą. Ant uždraustojo albumo viršelio buvo grupės, dėvinčios marškinėlius su užrašu: „Cenzūra yra neamerikietiška“ nuotrauka.

Iki „2 Live Crew“ repo muzikoje seksualinio pobūdžio dainų tekstai nebuvo tokie paplitę.

Reperis ilgainiui pradėjo nesutarti su kai kuriais „2 Live Crew“ nariais. 1990-aisiais grupė išsiskirstė, tačiau 2000 m. ir vėl susijungė.

::alfa::Mirė Brother Marquis – atvirai seksą apdainavusios grupės „2 Live Crew“ reperis